کد خبر: 7923تاریخ انتشار : ۲۰:۰۳:۵۱ - یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷

مالک باشگاه نساجی: باید باور کنیم نساجی یک تیم لیگ برتری است

مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: تیم ما مشکلاتی در نیم‌فصل داشت اما دیگر نمی‌خواهیم به عقب بازگردیم. به گزارش مازنی خبر ، فرهاد صنیعی‌فر پس از تساوی یک – یک تیم نساجی مازندران مقابل تراکتورسازی گفت: متأسفانه در نیم‌فصل با مشکلاتی مواجه شدیم، اما دیگر نمی‌خواهیم به عقب برگردیم، چون همیشه باید آینده را ببینیم. […]

مالک باشگاه نساجی: باید باور کنیم نساجی یک تیم لیگ برتری است

مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: تیم ما مشکلاتی در نیم‌فصل داشت اما دیگر نمی‌خواهیم به عقب بازگردیم.

به گزارش مازنی خبر ، فرهاد صنیعی‌فر پس از تساوی یک – یک تیم نساجی مازندران مقابل تراکتورسازی گفت: متأسفانه در نیم‌فصل با مشکلاتی مواجه شدیم، اما دیگر نمی‌خواهیم به عقب برگردیم، چون همیشه باید آینده را ببینیم. کمی از نظر بدنی عقب افتادیم و تا مجید جلالی به تیم اضافه شود و تفکرات خودش را پیاده کند، کمی زمان می‌برد.

وی افزود: فکر می‌کنم کم کم باید فاصله را جبران کنیم. هیچ چیزی کم نداریم،‌ هم در بازی هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن و هم امروز به لطف خدا و پشتیبانی هواداران عملکرد خوبی داشتیم. مطمئن باشید با دلگرمی که هواداران می‌دهند، یک تیم پُر قدرتیم و فقط باید باور کنیم دیگر لیگ یکی نیستیم و یک تیم با کلاس و قدرتمند لیگ برتری هستیم. این را باید همه درک کنند تا بتوانیم به جایگاه‌های بالاتر صعود کنیم.