کد خبر: 7930تاریخ انتشار : ۱۵:۳۶:۵۴ - دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

استاندار مازندران: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانگر بلوغ سیاسی است

مقام عالی دولت در مازندران در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ساری، گفت: مردم ایران با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که نشانگر بلوغ سیاسی است، بصیرت انقلابی خود را به رخ جهانیان کشیدند. ‎ به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان افزود : ملت ما یک […]

استاندار مازندران: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانگر بلوغ سیاسی است

مقام عالی دولت در مازندران در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ساری، گفت: مردم ایران با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که نشانگر بلوغ سیاسی است، بصیرت انقلابی خود را به رخ جهانیان کشیدند. ‎

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان افزود : ملت ما یک بار دیگر نشان داد که همواره حامی نظام جمهوری اسلامی است و با حضورشان توطئه دشمنان را خنثی کردند.

وی گفت: قطعا دشمنان نظام جمهوری اسلامی به اشتباه محاسباتی خود در مورد وفاداری ملت ایران پی می برند و این نقطه آغازی برای شروع دهه پنجم انقلاب اسلامی است.

نماینده عالی دولت در مازندران افزود: مردم ما نشان دادند که با وجود برخی مشکلات اقتصادی و معیشتی همچنان پای نظام خود ایستاده اند و در برابر هر ناملایمات خارجی از آن دفاع می کنند.

حسین زادگان اظهار داشت: ما به عنوان مسئولان جمهوری اسلامی و خدمتگزاران ملت باید قدردان این حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشیم و تمام تلاش خود را برای کاهش بار مشکلات اقتصادی و معیشتی از دوش ملت انجام دهیم.

وی ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم استان مازندران در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن ابراز امیدواری کرد تا مسئولان بتوانند با کار و تلاش از این مردم قدردانی کنند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ساری از ساعت ۹٫۳۰ از میدان ساعت این شهر شروع و در میدان امام خمینی (ره) این شهر با سخنرانی وزیر اقتصاد و دارایی خاتمه یافت.

http://ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage79435151IMG_20190211_130426_672.jpg