کد خبر: 7976تاریخ انتشار : ۱۱:۵۰:۳۲ - چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

کشف جسد سوخته پسر جوان در بابل

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل گفت: آتش سوزی یک کارگاه نجاری در بابل سبب سوختن پسر ۲۵ ساله در آتش شد. به گزارش مازنی خبر ، اکبری روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل در گفتگو با خبرنگاران ، با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳ […]

کشف جسد سوخته پسر جوان در بابل

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل گفت: آتش سوزی یک کارگاه نجاری در بابل سبب سوختن پسر ۲۵ ساله در آتش شد.

به گزارش مازنی خبر ، اکبری روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل در گفتگو با خبرنگاران ، با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳ آتش سوزی در بابل رخ داده است، گفت: پیرو تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی عملیات سازمان مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک کارگاه نجاری در بلوار نوشیروانی روستای متی کلا، بلافاصله اکیپ عملیاتی از ایستگاه شماره یک سازمان مستقر در خیابان پرستار به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه نیرو‌ها پس برش قفل درب کارگاه با ورود به آن اقدام به اطفای کامل کردند و آتش نشانان پس از مهار حریق حین لکه گیری متوجه وجود جسد سوخته یک مرد در قسمت انتهایی کارگاه شدند، افزود: آتش نشانان بلافاصله موضوع را به عوامل انتظامی و قضایی اطلاع دادند و بر اساس بررسی‌های اولیه جسد متعلق به (م _ ف) حدودا ۲۵ ساله است.

اکبری گفت:علت آتش سوزی نیز از سوی کارشناسان مربوطه در حال بررسی است.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل افزود: همچنین یک مورد آتش سوزی منزل مسکونی متروکه در خیابان دارالشفا رخ داد که با حضور و اقدام به موقع آتش نشانان ایستگاه شماره سه حریق قبل از گسترش مهار و اطفا شد.

وی گفت: یک مورد آتش سوزی منزل مسکونی نیز در شهرک فرامرزی اعلام شد که تیم عملیاتی ایستگاه شماره یک در محل حادثه حاضر و قبل از گسترش حریق بروز خسارات بیشتر حریق را مهار و اطفا کردند.