کد خبر: 8045تاریخ انتشار : ۱۸:۰۸:۲۶ - شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

پارس جنوبی جم ۳- ۱ نساجی مازندران/ اولین باخت جلالی با نساجی

مازنی خبر : در ادامه‌ی هفته‌ی هجدهم رقابت‌های لیگ برتر تیم های پارس جنوبی جم با قضاوت مهدی مرجان‌زاده به مصاف نساجی مازندران رفت. دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که در نیم فصل دوم هنوز بردی بدست نیاورده‌ بودند. این بازی پربرخورد در نیمه اول یک اخراجی هم به همراه داشت؛ برخوردی […]

پارس جنوبی جم ۳- ۱ نساجی مازندران/ اولین باخت جلالی با نساجی

مازنی خبر : در ادامه‌ی هفته‌ی هجدهم رقابت‌های لیگ برتر تیم های پارس جنوبی جم با قضاوت مهدی مرجان‌زاده به مصاف نساجی مازندران رفت.

دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که در نیم فصل دوم هنوز بردی بدست نیاورده‌ بودند. این بازی پربرخورد در نیمه اول یک اخراجی هم به همراه داشت؛ برخوردی که علی‌اصغر عاشوری، هافبک نساجی با کف استوک با حسین پورامینی داشت، موجب شد در دقیقه ۱۶ کارت قرمز بگیرد. با وجود تساوی در نیمه اول، نیمه دوم این بازی زیبا بود و ۴ گل هم به همراه داشت.

ترکیب پارس جنوبی جم: رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، میثم نقی زاده، میرهادی میرجوان، ابراهیم صالحی (۵۵- فرزاد حاتمی)، حسین پورامینی، محمد مهدی عسکری (۴۵-سعید آهنی)، کیوان امرایی (۷۸-روح‌الله سیف‌اللهی)، مجید علیاری و شهرام گودرزی

نساجی مازندران: حامد لک، فرشاد فرجی، امید سینگ، علی اصغر عاشوری، محمد آبشک، احمد عبدالله زاده (۸۰- سید محمد میری)، رحمان جعفری (۶۶- محمدمهدی نظری)، حمیدرضا دیوسالار، جورجی ولیسیانی، سجاد عاشوری و لاشا توتادزه

اخراج

علی‌اصغر عاشوری(۱۶) از نساجی

دقایق حساس

دقیقه ۳۹: عماد میرجوان در شلوغی محوطه جریمه نساجی گلزنی کرد ولی به دلیل خطای او روی دیوسالار، این گل مردود اعلام شد.

پارس جنوبی ۱ – نساجی صفر (دقیقه ۵۲: گل به خودی جورجی ولیسیانی): اشتباه عبدالله‌زاده در دفع توپ موجب شد تا ابراهیم صالحی به توپ برسد که پاس او و شوت مجید علیاری پس از برخورد به جورجی ولیسیانی وارد دروازه نساجی شد تا این مدافع گرجستانی برای دومین بازی پیاپی گل به خودی بزند.

پارس جنوبی ۲ – نساجی صفر (دقیقه ۵۶: مجید علیاری): ارسال پای چپ فرزاد حاتمی را مجید علیاری روی اشتباه دیوسالار در دفع توپ، با ضربه سر زد که توپ بعد از برخورد به تیرک عمودی دروازه تبدیل به گل دوم پارس جنوبی شد.

پارس جنوبی ۲ – نساجی۱ (دقیقه ۷۰: جورجی ولیسیانی): پنالتی اعلام شده برای نساجی را ولیسیانی برخلاف جهت رحمان احمدی که به سمت راست دروازه شیرجه زده بود، تبدیل به گل کرد.

پارس جنوبی ۳ – نساجی ۱ (دقیقه ۲+۹۰: هادی میرجوان): پاس پورامینی با مهار سینه و شوت پای چپ زمینی میرجوان بعد از برخورد به دستان لک تبدیل به گل سوم پارس جنوبی شد.

شاگردان مهدی تارتار با این پیروزی به رده‌ی ششم جدول رده بندی صعود کردند. مجید جلالی هم که در نیم فصل دوم به باشگاه نساجی آمده است، در این بازی اولین باخت خود همراه با نساجی را تجربه کرد.