کد خبر: 8047تاریخ انتشار : ۱۸:۲۸:۲۸ - شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

یادداشت وارده / بازگشت نخبه سیاسی مازندران به خانه!

مازنی خبر / محمد قادری: نخبگان سياسي مازندران در جايگاه‌هاي سياسي همواره مظلوم واقع شده اند، به طوریکه در دهه‌های اخیر معاونت سياسي و امنيتي استانداری مازندران کمتر از این نخبگان بهره برده است. می توان به جرات گفت بعد از دكتر كريمي مله که در تاريخ سياسي مازندران بدون شك چندين سروگردن از معاونین […]

یادداشت وارده / بازگشت نخبه سیاسی مازندران به خانه!

مازنی خبر / محمد قادری: نخبگان سياسي مازندران در جايگاه‌هاي سياسي همواره مظلوم واقع شده اند، به طوریکه در دهه‌های اخیر معاونت سياسي و امنيتي استانداری مازندران کمتر از این نخبگان بهره برده است.

می توان به جرات گفت بعد از دكتر كريمي مله که در تاريخ سياسي مازندران بدون شك چندين سروگردن از معاونین بعدي این حوزه بالاتر بوده است، پس از سال ها نوبت به حسين حسن نژاد رسید كه ثمره انتخاب شجاعانه مجید حسين زادگان مي باشد، فردی که می توان از وی و کریمی مله به عنوان نخبگان سیاسی مازندران یاد کرد.

به ياد داريم كه حسن نژاد اولين هدف توديع شبانه اصلاح طلبان اصیل و حامی دولت روحاني در دوران تصدي فلاح استاندار اسبق بود. حسن نژاد با يك انتقاد ساده روبرو و در نهایت نامهربانانه توديع و به تهران کوچ کرد؛ در آن ایام ، توديع حسن نژاد آشوبي در اتمسفر سياسي استان به پا كرد و همين آشوب باعث شد سيل توديع هاي شبانه متوقف شود و كار به توديع اصلاح طلبان فعال دیگر در مازندران نرسد.

حسن نژاد سياستمداري عالِم، كم حرف و بسيار زيرك است. او اهل بده و بستان نيست، اسمي كه به معاونت سياسي امنيتي استان وزن بسیاری داده است. او اهل دوربين بازي و حاشيه سازي هم نيست. نيروهاي قدر استان را به خوبی مي شناسد و از هيچ شخصيت سياسي بانفوذ پشت پرده اي واهمه ندارد.
با این وصف ، حالا بعد از پروفسور كريمي مله حالمان با حسن نژاد خوش شده است .

مجید حسين زادگان با اين انتخاب زيركانه و شجاعانه روند تعالي سياسي استان را چندين برابر و قطعا كارنامه سياسي خود را رنگين تر مي بيند؛ انتخابي كه كار را براي حسين زادگان از لحاظ مسئوليت و فشار كاري بسيار كم مي كند ولي به همان نسبت فشار سياسي اصولگرايان تماميت خواه و مخالفین دولت روحاني را بر وي مي افزايد.

در کنار آنچه که گفته شد ، جای یک تبریک خالیست : تبريك به همه اصلاح طلبان اصيل و ريشه دار و البته آنهایی که به دنبال شایسته سالاری در استان مازندران هستند.