کد خبر: 8070تاریخ انتشار : ۱۸:۳۷:۱۴ - یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

نقشه های سیاسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اداره کل مازندران / آیا کوتاه آمدن‌های وزارتخانه در برابر نمایندگان مجلس ادامه خواهد یافت!؟

اختصاصی مازنی خبر / گروه فرهنگی: در صورتیکه چند ماه از حضور محمود شالوئی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران می گذرد ، خبر رسیده است که وزارتخانه باز هم به دلیل درخواست بعضی نمایندگان مجلس به دنبال تغییرات در این استان است. به گزارش مازنی خبر ، بعد از آنکه احد جاودانی […]

نقشه های سیاسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اداره کل مازندران / آیا کوتاه آمدن‌های وزارتخانه در برابر نمایندگان مجلس ادامه خواهد یافت!؟

اختصاصی مازنی خبر / گروه فرهنگی: در صورتیکه چند ماه از حضور محمود شالوئی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران می گذرد ، خبر رسیده است که وزارتخانه باز هم به دلیل درخواست بعضی نمایندگان مجلس به دنبال تغییرات در این استان است.

به گزارش مازنی خبر ، بعد از آنکه احد جاودانی به دلیل فشارهای سیاسی بعضی نمایندگان مجلس مجبور به ترک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران شد، اینبار خبر رسیده است دو نماینده مازندرانی مجلس در تلاش هستند تا با جلب رضایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار شالوئی در مازندران پایانی زودهنگام داده و گزینه مورد نظر خودشان را به عنوان مدیرکل جدید معرفی کنند.

گفته می شود این گزینه مورد نظر نمایندکان مجلس که عضو شورای اسلامی یکی از شهرهای مرکزی می باشد ، ارتباط خوبی با اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه مازندران ندارد ولی از لابی های مختلف تلاش کرده است تا به عنوان مدیرکل آینده مازندران معرفی گردد.

نکته جالب توجه رفتار سیاسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوازدهم با موضوع اداره کل مازندران است که حتی برای یک بار هم شده در برابر خواست نمایندگان مجلس ایستادگی نکرده است.

خواسته هائی که هیچکدام ریشه در خواست اهالی فرهنگ و هنر مازندران نداشته است.

گفته می شود تعدادی از نمایندگان مجلس وقتی از برنامه های دو همکار خود مطلع شده و مخالفت اهالی فرهنگ و هنر مازندران را دیدند در برابر این تغییر اعلام موضع کردند.

باید منتظر ماند و دید آیا وزارت ارشاد با کلیدداری عباس صالحی باز هم تصمیمی مخالف با خواسته اهالی فرهنگ و هنر برای مازندران می گیرد یا اینبار به خواست این قشر احترام خواهد گذاشت و نام گزینه بهتری را از سبد انتصابات خارج خواهد کرد.