کد خبر: 8100تاریخ انتشار : ۱۲:۲۸:۴۲ - سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

دادستان مرکز استان مازندران: رسیدگی به پرونده قتل زن جوان در ساری/ مظنون به قتل در دامغان دستگیر شد

سید یونس حسینی عالمی از دستگیری مظنون به قتل زن جوان سمنانی خبر داد و گفت: قتل مذکور بهمن ماه امسال در محلی واقع در ابتدای جاده دودانگه به سمت سد شهید رجایی شهرستان ساری رخ داده بود. به گزارش مازنی خبر ، سید یونس حسینی عالمی در این خصوص اظهار کرد: بعد از اطلاع […]

دادستان مرکز استان مازندران: رسیدگی به پرونده قتل زن جوان در ساری/ مظنون به قتل در دامغان دستگیر شد

سید یونس حسینی عالمی از دستگیری مظنون به قتل زن جوان سمنانی خبر داد و گفت: قتل مذکور بهمن ماه امسال در محلی واقع در ابتدای جاده دودانگه به سمت سد شهید رجایی شهرستان ساری رخ داده بود.

به گزارش مازنی خبر ، سید یونس حسینی عالمی در این خصوص اظهار کرد: بعد از اطلاع رسانی مردمی در خصوص کشف جسد یک زن در اطراف سد شهید رجایی ساری، با حضور بازپرس ویژه قتل و پلیس آگاهی اقدامات لازم در خصوص تشخیص هویت جسد صورت گرفت.

این مقام قضایی ادامه داد: مقتول خانم “ن.ز” حدوداً ۴۰ ساله اهل سمنان بوده که با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

حسینی عالمی افزود: پس از انجام تحقیقات اولیه در پلیس آگاهی، فردی اهل یکی از شهرهای مرکزی استان مازندران و ساکن سمنان به عنوان مظنون به قتل شناسایی و پس از انجام اقدامات عملیاتی و اطلاعاتی در شهرستان دامغان دستگیر و به ساری منتقل شد.

وی اظهار کرد: متهم پس از انتقال به استان مازندران، در یکی از شعبات دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان مورد بازجویی و تفهیم اتهام قرارگرفته و با قرار قانونی به زندان معرفی شد.

بر اساس این گزارش، تحقیقات تکمیلی برای کشف زوایای دیگر این پرونده ادامه دارد.