کد خبر: 8183تاریخ انتشار : ۱۴:۲۳:۳۱ - یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

استاندار مازندران: انتصاب بانوان در پست های مدیریتی از اولویت های بنده است

مقام عالی دولت در استان مازندران، با اشاره به این که انتصاب بانوان در پست های مدیریتی در برنامه های دولت تدبیر و امید لحاظ شده و از اولویت های بنده است، افزود: موفقیت شما بانوان موفقیت همه ماست. ‎ به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در نشست صمیمی با بانوان […]

استاندار مازندران: انتصاب بانوان در پست های مدیریتی از اولویت های بنده است

مقام عالی دولت در استان مازندران، با اشاره به این که انتصاب بانوان در پست های مدیریتی در برنامه های دولت تدبیر و امید لحاظ شده و از اولویت های بنده است، افزود: موفقیت شما بانوان موفقیت همه ماست. ‎

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در نشست صمیمی با بانوان شاغل در ستاد استانداری به مناسبت گرامی داشت روز زن و مقام مادر با بیان این که موفقیت شما بانوان موفقیت همه ماست، یادآور شد: محدودیت های مالی و اعتباری همیشه بوده و هست اما با برنامه ریزی درست با همین امکانات محدود، خدمات شایسته ای را می توان به جامعه ارایه کرد.

استاندار با اشاره به این که انتصاب بانوان در پست های مدیریتی در برنامه های دولت تدبیر و امید لحاظ شده و از اولویت های بنده است، افزود: علیرغم برخی محدودیت ها برای انتصاب بانوان در پست های مختلف، انتصاب بانوان که در استان در برنامه قرار گرفته است تداوم خواهد داشت و مدیران نیز برای تحقق برنامه دولت در این خصوص باید اهتمام جدی نمایند.

حسین زادگان با اشاره به این که برنامه های مرتبط با سلامت و نشاط اجتماعی بانوان در استان آغاز شده است و باید بانوان، خودشان موضوع ورزش و سلامت را با جدیت پیگیری کنند، گفت: آموزش در حوزه های تخصصی برای بانوان برگزار شود.

وی تاکید کرد: بانوان می توانند در هفته ۳ روز به صورت هماهنگ شده از پاس ساعتی برای ورزش استفاده کنند.

حضور بانوان در فضای کار یک فرصت است

در این جلسه هم چنین حسین حسن نژاد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران حضور بانوان در فضای کار را یک فرصت برشمرد و یادآور شد: زنان نقطه عطف خانواده هستند و کسی نمی تواند نقش موثر آنان در تحکیم بنیان خانواده را نادیده بگیرد.

حسن نژاد با بیان این که بانوان، اصیل ترین و پایدارترین نقطه تعادل در جامعه را تولید می کنند، گفت: بانوان نباید نقش اصلی خود را با دیگر نقش ها عوض ها کنند.

وی، افزود: عمده تمرکز ما بهبود شرایط استان است و در این مسیر به نقش ارزنده بانوان نیاز داریم.

http://www.ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage9101482501.JPG