کد خبر: 8377تاریخ انتشار : ۱۰:۵۶:۴۰ - چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷

واکنش رئیس دفتر امام جمعه ساری به خبر کناره گیری آیت الله طبرسی

رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران به خبر کناره‌گیری آیت‌الله نورالله طبرسی از امامت جمعه ساری واکنش نشان داد. به گزارش مازنی خبر ، حجت‌الاسلام محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به انتشار خبرهایی مبنی بر کناره‌گیری آیت‌الله نورالله طبرسی از نمایندگی ولی‌فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری، اظهار داشت: […]

واکنش رئیس دفتر امام جمعه ساری به خبر کناره گیری آیت الله طبرسی

رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران به خبر کناره‌گیری آیت‌الله نورالله طبرسی از امامت جمعه ساری واکنش نشان داد.

به گزارش مازنی خبر ، حجت‌الاسلام محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به انتشار خبرهایی مبنی بر کناره‌گیری آیت‌الله نورالله طبرسی از نمایندگی ولی‌فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری، اظهار داشت: کناره‌گیری آیت‌الله طبرسی از امامت جمعه ساری تکذیب می‌شود.

رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران در پاسخ به این سؤال که برخی حتی نام شخص جایگزین آیت‌الله نورالله طبرسی را نیز مطرح می‌کنند، تصریح کرد: آیت‌الله طبرسی نماینده حضرت آقا و امام جمعه ساری مشغول به کار هستند و فعالیت‌های روزانه، هفتگی و ماهانه خود را دارد و تمام جلسات را هم با قدرت و قوت حضور می‌یابند.

حجت‌الاسلام قاسمی همچنین هرگونه احتمال کناره‌گیری آیت‌الله طبرسی از امامت جمعه ساری را رد کرد.

امام جمعه موقت ساری با انتقاد از اینکه پس از کناره‌گیری آیت‌الله جزایری از امامت جمعه اهواز و آیت‌الله سلیمانی از امامت جمعه زاهدان، متأسفانه یک جوی درست کردند و برخی از کوته‌فکر و کج فهم می‌خواهند جو را خراب کنند و سیاستی که ما در این راستا در پیش‌گرفته‌ایم سکوت است، خاطرنشان کرد: همین‌که عاقلانه رفتار کردید و صحت خبر را جویا شدید و استعلام کردید از شما و مجموعه همکاران شما سپاسگزارم.