کد خبر: 8399تاریخ انتشار : ۱۵:۰۸:۲۵ - جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

دبیر جدید حزب اعتماد ملی مازندران انتخاب شد / سوادکوهی رفت ؛ سرخپر آمد

اختصاصی مازنی خبر : پنج ماه پس از استعفای مصطفی سوادکوهی از همه مسئولیت های سیاسی اش در استان مازندران ( دبیری حزب اعتماد ملی ، دبیری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ، ریاست خانه احزاب استان مازندران ) به خاطر عضویت در شورای مرکزی حزب اعتماد ملی کشور و نیز انتخاب به عنوان دبیر اجرایی […]

دبیر جدید حزب اعتماد ملی مازندران انتخاب شد / سوادکوهی رفت ؛ سرخپر آمد

اختصاصی مازنی خبر : پنج ماه پس از استعفای مصطفی سوادکوهی از همه مسئولیت های سیاسی اش در استان مازندران ( دبیری حزب اعتماد ملی ، دبیری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ، ریاست خانه احزاب استان مازندران ) به خاطر عضویت در شورای مرکزی حزب اعتماد ملی کشور و نیز انتخاب به عنوان دبیر اجرایی فراکسیون احزاب و تشکل‌های مجلس شورای اسلامی ، روز جمعه با پیشنهاد و درخواست سوادکوهی و رای همه اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی استان مازندران و با حضور الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و قائم مقام حزب اعتماد ملی ، مصطفی سوادکوهی از دبیری حزب اعتماد ملی استان مازندران تودیع و احمد سرخپر به عنوان دبیر جدید حزب اعتماد ملی استان مازندران معارفه شد .

سرخپر که از رزمندگان و جانبازان جنگ تحمیلی و از خانواده معظم شهداست ، سابقه فرمانداری در دولت‌های دفاع مقدس و سازندگی و نیز معاونت استانداری در دولت اصلاحات را در کارنامه خدمتی خویش دارد .

دکتر حضرتی را در این جلسه دکتر گرامی مقدم ، دکتر ابوالحسنی ، کریمیان ، فرجی اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی همراهی نمودند .

*** قائم مقام حزب اعتماد ملی و نماینده مردم تهران در جلسه تودیع و معارفه دبیر حزب اعتماد ملی در استان مازندران گفت: انقلاب اسلامی یک انقلاب کامل بود و در این انقلاب همه چیز به رضایت مردم ختم می‌شود.

الیاس حضرتی  تصریح کرد: ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید مازندرانی نشان می‌دهد که مردم این استان ذره‌ای از عهد و پیمان خود با انقلاب عقب نکشیده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه احساس مسئولیت باید در جامعه تقویت شود ، افزود: در دوران جنگ تحمیلی، مسئولیت‌پذیری و همدلی را به خوبی دیدیم.

حضرتی ادامه داد: مردم با کسی تعارف ندارند لذا اگر حزبی در راه منافع مردم گام برندارد به راحتی توسط مردم کنار گذاشته خواهد شد.

وی تاکید کرد: احزاب باید در بین اقشار مختلف مردم جایگاه داشته باشند.