کد خبر: 8404تاریخ انتشار : ۱۵:۱۹:۵۴ - جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

سلاخی مرد ۳۷ ساله با چاقو در درگیری دوستانه / دستگیری قاتل در کمتر از ۳ ساعت در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: درگیری و چاقوکشی در این شهرستان ، مرد ۳۷ ساله را به کام مرگ کشاند. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگاران ، گفت: ۶ مرد جوان از اهالی دو شهر از شهرستان‌های همجوار شهرستان آمل که برای تفریح به […]

سلاخی مرد ۳۷ ساله با چاقو در درگیری دوستانه /  دستگیری قاتل در کمتر از ۳ ساعت در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: درگیری و چاقوکشی در این شهرستان ، مرد ۳۷ ساله را به کام مرگ کشاند.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگاران ، گفت: ۶ مرد جوان از اهالی دو شهر از شهرستان‌های همجوار شهرستان آمل که برای تفریح به شهر کوهستانی رینه آمل رفته بودند بعلت نامعلومی با یکدیگر درگیر شدند.

وی افزود: این درگیری که منجر به چاقوکشی شد یکی از طرفین دعوا فردی ۲۲ساله با ضربات چاقو یکی از همراهان خود مردی ۳۷ ساله را با ضربات چاقو از پای در آورد و سریعا از محل جنایت گریخت.

سرهنگ آزادی گفت: با وقوع این حادثه، تیم ویژه مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی این فرماندهی تشکیل و به محل حادثه عزیمت کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ادامه داد:کارآگاهان پلیس با بررسی صحنه جرم و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در کمتر از ۳ ساعت مخفیگاه قاتل را در یکی از روستا‌های همجوار این شهر شناسایی و متهم به قتل را دستگیر کردند.

وی گفت: تحقیقات بیشتر در این خصوص همچنان ادامه دارد.