کد خبر: 8414تاریخ انتشار : ۱۵:۳۳:۰۳ - جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

شهر جدید پردیس؛ شهر برتر راه و ساختمان کشور در سال ۱۳۹۷

در نظرسنجی که روز گذشته به پایان رسید و ۱۶۸ نهاد و ارگان شرکت کرده بودند، شهر جدید پردیس با تلاشهای بی دریغ مهندس محمد شهمیری سوادکوهی به عنوان شهر جدید برتر در کل کشور برگزیده شد. روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با حضور پرشور و چشم‌گیر ساکنین شهرستان پردیس، این شهر در […]

شهر جدید پردیس؛ شهر برتر راه و ساختمان کشور در سال ۱۳۹۷

در نظرسنجی که روز گذشته به پایان رسید و ۱۶۸ نهاد و ارگان شرکت کرده بودند، شهر جدید پردیس با تلاشهای بی دریغ مهندس محمد شهمیری سوادکوهی به عنوان شهر جدید برتر در کل کشور برگزیده شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با حضور پرشور و چشم‌گیر ساکنین شهرستان پردیس، این شهر در ششمین جشنواره انتخاب چهره برتر راه و ساختمان کشور، به عنوان شهر جدید برتر در سطح کشور شناخته شد. این جشنواره مردمی از هفتم اسفند ماه آغاز شده بود و ظهر چهارشنبه پانزده اسفند ماه به پایان رسید.

جشنواره چهره راه و ساختمان در شش گروه شهرهای جدید کشور، مدیران وزارت راه و شهرسازی، شهرداران کل کشور، شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران، سازمان‌های نظام‌مهندسی و ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد که با مشارکت بیش از ۲۰۰ هزار نفری همراه بود. در بخش شهرهای جدید، پردیس با ۲۳۴۱۴ رای به عنوان برترین شهر معرفی شد و اندیشه و هشتگرد به ترتیب با ۱۴۰۹۰ و ۹۳۸۱ رای در رده‌های بعدی قرار گرفتند. همچنین در مجموع آرای ارسالی نیز پردیس موفق به کسب بیشترین رای در تمامی گروه‌های شش گانه شد.

لازم به ذکر است که محمد شهمیری شورمستی، مدیر مازندرانی اداره روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، به عنوان ستاره روابط عمومی کشور در سال گذشته انتخاب شده و تقدیر از ایشان بعمل آمده بود.

http://uupload.ir/files/5ixx_aaa.jpg