کد خبر: 8442تاریخ انتشار : ۱۶:۱۶:۱۲ - شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

۲ کشته و زخمی در تصادف جاده نوشهر

برخورد یک دستگاه کامیونت با یک دستگاه خودروی تیبا در نوشهر یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشت. سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگاران گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور مواصلاتی شهرستان نوشهر بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ […]

۲ کشته و زخمی در تصادف جاده نوشهر

برخورد یک دستگاه کامیونت با یک دستگاه خودروی تیبا در نوشهر یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشت.

سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگاران گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور مواصلاتی شهرستان نوشهر بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ آن شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه که براثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی تیبا با ۳ سرنشین به وقوع پیوست، دو نفر از سرنشینان خودروی تیبا شامل مادر و کودک ۲ ساله وی دچار حادثه شدند.

سرهنگ تقدیسی گفت: با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند که کودک ۲ ساله مصدوم در این حادثه به علت شدت صدمات و جراحات وارده جان باخت.

سرهنگ تقدیسی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است، به رانندگان وسائط نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن نمایش فرهنگ اجتماعی خود، ضریب ایمنی را بالا برده تا شاهد چنین حوادث تلخ نباشیم.