کد خبر: 8444تاریخ انتشار : ۱۶:۱۸:۰۱ - شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

فرمانده سپاه کربلای مازندران: فعالیت‌های اقتصادی بازنشستگان سپاه مازندران در راستای اقتصاد مقاومتی است

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به رویکرد سپاه برای تقویت طرح‌های اقتصاد مقاومتی گفت: فعالیت‌های اقتصادی بازنشستگان سپاه مازندران در راستای اقتصاد مقاومتی است. به گزارش مازنی خبر ، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی امروز در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه توانمندی بازنشستگان سپاه مازندران اظهار داشت: غالبا افرادی که به مرتبه بازنشستگی می‌رسند […]

فرمانده سپاه کربلای مازندران: فعالیت‌های اقتصادی بازنشستگان سپاه مازندران در راستای اقتصاد مقاومتی است

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به رویکرد سپاه برای تقویت طرح‌های اقتصاد مقاومتی گفت: فعالیت‌های اقتصادی بازنشستگان سپاه مازندران در راستای اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش مازنی خبر ، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی امروز در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه توانمندی بازنشستگان سپاه مازندران اظهار داشت: غالبا افرادی که به مرتبه بازنشستگی می‌رسند پختگی آنان بیشتر مورد استفاده قرار گرفته زیرا با یک عمر تلاش سازمانی از تجارب نیروهای مجرب استفاده می‌شود.

وی افزود: بازنشستگان سپاه به دلیل نوع کارکردی که دهه اول انقلاب و جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشتند با تفکر خلاقانه و پرتوان آنان می‌توانیم به بهترین نحو از ظرفیت آنان بهره بگیریم.

بابایی بیان کرد: باید این فرهنگ در جامعه نهادینه شود که دوران بازنشستگی، دوران شروع مجدد فعالیت و استفاده از تجربیات است که در استان مازندران، تعداد قابل توجهی از پیشکسوتان در رشته‌های مختلف کشاورزی، دامپروری، پرورش طیور، باغبانی، پرورش گل و گیاه، صنعت فعالیت دارند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: انتظار داریم افرادی که قبل از پپایان دوران بازنشستگی، خود را برای ورود به این عرصه آماده کنند و تجزبیات خود را در راستای تقویت اقتصادمقاومتی نشان دهند.

بابایی افزود: امروز که در جنگ اقتصادی قرار داریم بازنشستگان می‌توانند در زمینه توسعه اقتصادی و در اموراجتماعی مانند رسیدگی به محرومان و نیازمندان گام بردارند.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/05/22/1396052217070449711640244.jpg

تسنیم