کد خبر: 8474تاریخ انتشار : ۱۱:۱۷:۱۳ - سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد: برپایی ۲۰ ایستگاه سلامت نوروزی در مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برپایی ۲۰ ایستگاه سلامت نوروزی برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در استان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، عباس موسوی با اشاره به فعالیت ۲۵ بیمارستان استان در ایام نوروز اظهار داشت: تجهیز بیمارستان‌ها و اورژانس‌ها و انجام بازدیدهای مشترک بهداشتی از صنوف مختلف از جمله برنامه‌های […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد: برپایی ۲۰ ایستگاه سلامت نوروزی در مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برپایی ۲۰ ایستگاه سلامت نوروزی برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در استان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، عباس موسوی با اشاره به فعالیت ۲۵ بیمارستان استان در ایام نوروز اظهار داشت: تجهیز بیمارستان‌ها و اورژانس‌ها و انجام بازدیدهای مشترک بهداشتی از صنوف مختلف از جمله برنامه‌های فراروی است.

وی افزود: ایستگاه سلامت نوروزی در ۲۰ نقطه استان دایر می‌شود و در آن اطلاعات پیشگیرانه، صبحانه سلامت و غیره عرضه می‌شود، همچنین در قالب نرم افزاری، اطلاعات مراکز درمانی و بهداشتی به مسافران ارائه می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران یادآور شد: مانور بهداشتی و درمانی ۱۵ اسفندماه در استان انجام شد تا برای استقبال از مسافران مهیا باشیم.

وی با تاکید بر هماهنگی و نظارت برای شبکه آب‌ها در حفظ سلامت گفت: باید با هماهنگی و نظارت بیشتر به ارتقای سلامت کمک کنیم.

موسوی با اشاره به مشکل ترافیک در ایام نوروز گفت: ترافیک استاندارد رسیدن برای خدمات دهی پزشکی را با مشکل مواجه می‌کند و سبب از دست رفتن زمان طلایی خواهد شد.

 

مهر