کد خبر: 8506تاریخ انتشار : ۹:۴۴:۵۳ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

دستگیری هشت سارق حرفه‌ای در سه شهر مازندران

ماموران انتظامی مازندران هشت سارق حرفه‌ای را در شهر‌های بهشهر، سیمرغ و کلاردشت دستگیر کردند. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر در گفتگو با خبرنگاران، از متلاشی شدن باند سرقت ساختمان‌های نیمه کاره در بهشهر خبر داد و گفت: در این رابطه ماموران انتظامی ۳ سارق که به عنوان […]

دستگیری هشت سارق حرفه‌ای در سه شهر مازندران

ماموران انتظامی مازندران هشت سارق حرفه‌ای را در شهر‌های بهشهر، سیمرغ و کلاردشت دستگیر کردند.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر در گفتگو با خبرنگاران، از متلاشی شدن باند سرقت ساختمان‌های نیمه کاره در بهشهر خبر داد و گفت: در این رابطه ماموران انتظامی ۳ سارق که به عنوان کارگران ساختمانی مشغول فعالیت بودند، دستگیر کردند.

وی افزود:متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۵ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کردند.

سرهنگ محمد راعی فرمانده انتظامی سیمرغ نیز از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای منزل، اماکن خصوصی و احشام در این شهرستان خبر داد، گفت: متهمان که اهل و ساکن شهرستان‌های همجوار بودند و در تحقیقات و باز جویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

وی با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه و چک پول‌های جعلی از مخفیگاه این متهمان، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

سرهنگ دوم قاسم عزیزی کرانی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت نیز از دستگیری ۳ سارق منزل در این شهرستان، خبر داد و گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کردند.

وی افزود: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و بر خورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت گفت: با اعلام به موقع هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، همیار همیشگی پلیس باشند.