کد خبر: 8514تاریخ انتشار : ۹:۴۸:۴۶ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

فرمانده انتظامی استان مازندران اعلام کرد: دستگیری محتکر میلیاردی آجیل شب عید در ساری

فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و ۳۵۰ کیلوگرم آجیل و تنقلات احتکار شده در ساری خبر داد . به گزارش مازنی خبر، سردار سیدمحمود میرفیضی درباره جزئیات این خبر، گفت: در راستای مقابله با عرضه کالای قاچاق و جلوگیری از احتکار کالا و نیازمندی های مردم در آستانه آغاز سال نو، طرح عملیاتی […]

فرمانده انتظامی استان مازندران اعلام کرد: دستگیری محتکر میلیاردی آجیل شب عید در ساری

فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و ۳۵۰ کیلوگرم آجیل و تنقلات احتکار شده در ساری خبر داد .

به گزارش مازنی خبر، سردار سیدمحمود میرفیضی درباره جزئیات این خبر، گفت: در راستای مقابله با عرضه کالای قاچاق و جلوگیری از احتکار کالا و نیازمندی های مردم در آستانه آغاز سال نو، طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کاالا و ارز در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این طرح کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک محتکر آجیل و تنقلات شب عید در شهرستان ساری شدند .

سردار میرفیضی تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران پلیس آگاهی با همکاری نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در بازرسی از محل دپوی کالا توسط متهم یک تن و ۳۵۰ کیلو انواع تنقلات و آجیل که متهم قصد عرضه آن در روزهای پایانی سال را داشت، کشف کردند.

میرفیضی ارزش کالاهای کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و بیان داشت: کالای کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به این که قاچاق و احتکار کالا اقدامی در جهت ضربه به اقتصاد کشور،منفعت طلبی و سوء استفاده از نیاز مصرف کنندگان محسوب می شوند، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیازمند همکاری آحاد جامعه با پلیس در توسعه امنیت پایدار در برابر تهدیدات اقتصادی، مقابله با مفسدان اقتصادی، محتکران و قاچاقچیان کالا و ارز است .