کد خبر: 8525تاریخ انتشار : ۱۳:۰۴:۵۹ - دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

تردد رفت و برگشت روی پل تجن ساری مسدود شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت که به دلیل بالا آمدن سطح آب رودخانه تجن تردد به صورت رفت و برگشت از روی پل تجن به صورت موقت ممنوع و مسدود شده است. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ مهدی باقری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با توجه […]

تردد رفت و برگشت روی پل تجن ساری مسدود شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت که به دلیل بالا آمدن سطح آب رودخانه تجن تردد به صورت رفت و برگشت از روی پل تجن به صورت موقت ممنوع و مسدود شده است.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ مهدی باقری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با توجه به احتمال خطر تخریب پل و حوادث ناشی از آن از حوالی ساعت ۱۲ امروز تا کنون این محور مسدود شده است.
وی از شهروندان بویژه رانندگان خواست تا ضمن صبوری و همکاری با ماموران راهنمایی و رانندگی ، برای رفتن به مقصد رفت و برگشت منطقه تجن از کمربندی شمالی استفاده کنند.
فرمانده لپیس راهنمایی و رانندگی مازندران اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک سنگینی در خیابان های ۲ طرف پل تجن ایجاد شد که با ماموران پلیس در حال هدایت خودروها به مسیرهای جایگزین و روان کردن ترافیک هستند.
رودخانه تجن یکی از بزرگ ترین رودخانه های ایران است که از وسط شهر ساری عبور می کند و پل تجن تنها گذرگاه داخل شهری است که علاوه بر اینکه شهروندان ساری برای رسیدن به مرکز شهر به صورت رفت و برگشت از روی آن تردد می کنند ، مسیر اصلی خودروهای سبک به سمت شهرهای شرق مازندران از جمله نکاست.
شدت بارندگی و طغیان رودخانه تجن سبب شد تا پارک ملل شهر ساری واقع درحاشیه این رودخانه نیز به صورت کامل زیر آب برود.
از شب گذشته علاوه بر کاهش محسوس دمای هوا که در بعضی مناطق تا ۱۲ درجه گزارش شده ، بارش باران در مناطق جلگه ای و بارش برف در ارتفاعات همچنان در حال باریدن است .
پیش بینی هواشناسی مازندران نشان می دهد که با بارش باران در مناطق جلگه ای و بارش برف در ارتفاعات به همراه وزش باد تا صبح روز چهارشنبه به صورت پراکنده در استان ادامه دارد.