کد خبر: 8559تاریخ انتشار : ۱۶:۳۰:۲۱ - دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

«رازجویان» ما را یادِ «نبیان» می‌اندازد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: در سال های اخیر ، اگر حادثه ای در مازندران رخ می داد ، یک نفر جلوتر از همه برای کنترل بحران حرکت می کرد. چه در برف سنگین تنکابن، چه در طوفان شدید آمل و قائم شهر ، چه در سیل مخرب نکا و بهشهر و چندین و […]

«رازجویان» ما را یادِ «نبیان» می‌اندازد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: در سال های اخیر ، اگر حادثه ای در مازندران رخ می داد ، یک نفر جلوتر از همه برای کنترل بحران حرکت می کرد.

چه در برف سنگین تنکابن، چه در طوفان شدید آمل و قائم شهر ، چه در سیل مخرب نکا و بهشهر و چندین و چند حادثه طبیعی و غیرطبیعی دیگر ، «علی نبیان» معاون سابق عمرانی استاندار مازندران ، جلوتر از تمام مسئولین برای خدمت رسانی به مردم وارد عمل می شد.

اما بعد از رفتن نبیان به وزارت راه و شهرسازی ، جوانی سکاندار معاونت عمرانی استانداری مازندران شده است که ما را یاد معاون سابق می اندازد.

در موضوع بارندگی اخیر و سیل هایی که در نقاط مختلف شرق مازندران جاری شده است ، مهدی رازجویان خیلی سریع وارد ماجرا شد و کنترل بحران را در دست گرفت.

رازجویان با تلاشی که برای کنترل و رفع بحران سیل در روز دوشنبه از خود نشان داد ، خاطرات نبیان در بحران های مختلف را زنده کرد و نشان داد می تواند به خوبی از پس مسئولیت جدید خود بر آید.

این روزها بیش از هر زمان دیگری مازندران در حوزه های مختلف به مدیرانی نیاز دارد که اینگونه در صف اول خدمت رسانی به مردم باشند.