کد خبر: 8576تاریخ انتشار : ۸:۴۰:۱۶ - پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

خبر خوش نوروزی/ ۴ مرزبان ربوده شده ایرانی، از چنگ تروریست ها آزاد شدند

المیادین گزارش داد که نیروهای امنیتی پاکستان، چهار سرباز ایرانی ربوده شده توسط تروریست ها را آزاد کرده و به نیروهای ایرانی تحویل دادند به گزارش «مازنی خبر»، خبرنگار المیادین در پاکستان اعلام کرد که ۴ مرزبان ربوده شده ایرانی توسط گروهک تروریستی جیش الظلم به نیروهای ایرانی تحویل داده شده اند. در همین حال، […]

خبر خوش نوروزی/ ۴ مرزبان ربوده شده ایرانی، از چنگ تروریست ها آزاد شدند

المیادین گزارش داد که نیروهای امنیتی پاکستان، چهار سرباز ایرانی ربوده شده توسط تروریست ها را آزاد کرده و به نیروهای ایرانی تحویل دادند

به گزارش «مازنی خبر»، خبرنگار المیادین در پاکستان اعلام کرد که ۴ مرزبان ربوده شده ایرانی توسط گروهک تروریستی جیش الظلم به نیروهای ایرانی تحویل داده شده اند.

در همین حال، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگویی از آزادی و بازگشت تعدادی از مرزبانان ربوده شده به زودی خبر داد و گفت : در پی رایزنی‌های بعمل آمده میان مقامات سیاسی، امنیتی و اطلاعاتی ایران و پاکستان و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای امنیتی واطلاعاتی، به زودی تعدادی از مرزبانان ربوده شده توسط گروهک جیش الظلم آزاد و به میهن اسلامی باز خواهند گشت.

فرمانده نیروی زمینی سپاه همچنین از ادامه تلاش‌ها برای آزادسازی سایر مرزبانان ربوده شده خبر داد.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه نیز با اعلام آزادی ۴ تن دیگر از مرزبانان کشورمان که در ٢٣ مهرماه سال ٩٧ توسط تروریست ها در نقطه صفر مرزی میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان به گروگان گرفته شده بودند، از دولت و ارتش پاکستان برای عملیات موفق آزادسازی این عزیزان تشکر و قدردانی کرده و اظهار امیدواری کرد که مرزبانان باقیمانده نیز هرچه سریعتر رهایی یافته و به سلامت به کشور بازگردند.

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین بار دیگر بر عزم و اراده جمهوری اسلامی ایران و پاکستان برای مقابله با پدیده شوم تروریسم و ادامه همکاری های اطلاعاتی و امنیتی دو کشور تاکید کرد.