کد خبر: 8582تاریخ انتشار : ۸:۴۷:۰۹ - پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران: سیل به ۱۵۰۰ واحد مسکونی در مازندران خسارت وارد کرد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت: سیل به هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در مازندران ازسیمرغ تا شرق استان خسارت وارد کرده است. به گزارش مازنی خبر ، محمد خانی در گفت‌وگو با فارس با اشاره وقوع سیل سنگین در سطح استان مازندران، اظهار کرد: سیل بی‌سابقه بوده و خسارت‌ها هم در این بخش […]

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران: سیل به ۱۵۰۰ واحد مسکونی در مازندران خسارت وارد کرد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت: سیل به هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در مازندران ازسیمرغ تا شرق استان خسارت وارد کرده است.

به گزارش مازنی خبر ، محمد خانی در گفت‌وگو با فارس با اشاره وقوع سیل سنگین در سطح استان مازندران، اظهار کرد: سیل بی‌سابقه بوده و خسارت‌ها هم در این بخش بسیار سنگین است.

وی با اعلام اینکه تجهیزات این سازمان از ابتدای وقوع سیل به منطقه اعزام شده است، تصریح کرد: در کنار تجهیزات کارشناسان این سازمان در منطقه سیل‌زده حضور پیدا کردند.

مدیرکل کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: ۲۰ کمپرسی، سه عدد لودر، یک بیل میکانیکی و یک عدد گریدر به مناطق سیل‌زده اعزام شدند.

وی با اعلام اینکه سیل به هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در استان خسارت وارد کرده است، گفت: برنامه‌ریزی برای برآورد خسارت‌ها در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

به گزارش فارس، استاندار مازندران از پرداخت ۴میلیون تومان کمک بلاعوض به حادثه دیدگان سیل خبر داد.

بر اساس اعلام احمد حسین زادگان ۳۵ میلیون تومان تسهیلات ساخت و یا تعمیر واحدی مسکونی روستایی و ۵۰ میلیون تومان به واحدهای خسارت دیده شهری پرداخت می‌شود که ۱۰ میلیون تومان از این مبلغ به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

مهمترین مشکل حال حاضر در مناطق دشت و نزدیک به دریا است، بارش باران در برخی از نقاط مرکزی استان مازندران شروع شده است.