کد خبر: 8601تاریخ انتشار : ۱۷:۱۹:۵۱ - پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

دولت با تمام توان به کمک سیل‌زدگان آمد / پرداخت تسهیلات بلاعوض از روز شنبه

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: بعد از انتقاد رسانه ها از عدم توجه هیات دولت به سیل زدگان ، خبر رسیده است با دستور رئیس جمهور ، دولت با تمام توان به کمک سیل زدگان استان های مازندران و گلستان آمده است. به گزارش مازنی خبر ، بعد از سیل شدید در استان های […]

دولت با تمام توان به کمک سیل‌زدگان آمد / پرداخت تسهیلات بلاعوض از روز شنبه

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: بعد از انتقاد رسانه ها از عدم توجه هیات دولت به سیل زدگان ، خبر رسیده است با دستور رئیس جمهور ، دولت با تمام توان به کمک سیل زدگان استان های مازندران و گلستان آمده است.

به گزارش مازنی خبر ، بعد از سیل شدید در استان های مازندران و گلستان و بی خانمانی بسیاری از مردم که همزمان با عید باستانی نوروز شده است ، دستگاه های دولتی برای کمک رسانی به آسیب دیدگان بسیج شدند.

گفته می شود دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در روزهای اخیر بیش از ۵ بار با استاندار مازندران تماس داشته و پیگیر حل مشکل آسیب دیدگان شده است.

همچنین رحمانی فضلی وزیر کشور هر روز پیگیر کمک به سیل زدگان می شود و علی لاریجانی رئیس مجلس نیز چندین بار با استاندار مازندران جهت پیگیری تماس داشته است.

به گزارش مازنی خبر ، نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در تماسی با استاندار مازندران اعلام کرده است که دولت برای کمک به مردم و کاهش مشکلات آنها محدودیتی نخواهد داشت.

این اتفاق در صورتی رخ داده است که از روز شنبه مراحل پرداخت تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت به سیل زدگان و آسیب دیدگان آغاز خواهد شد.

بنا بر این گزارش ، حسین زادگان استاندار مازندران و رازجویان معاون عمرانی استاندار شخصاً از روستاها و مناطق سیل زده استان بازدید می کنند تا روند خدمات رسانی تسریع گردد.

 

http://ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage2417201813.jpg

http://ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage299713959%20-%20Copy%20(3).jpg

http://ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage4973017329.jpg