کد خبر: 8614تاریخ انتشار : ۱۸:۳۴:۵۱ - یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

نماینده ولی فقیه در مازندران: دولت نگاه ویژه‌ای به مازندران داشته باشد / استاندار مازندران از ابتدا پای کار بود باید از وی قدردانی شود

نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان ضمن تبریک عید نوروز از صبوری مردم سیل زده قدردانی کرد و گفت: استاندار مازندران از ابتدا پای کار بود که باید از وی قدردانی شود. به گزارش مازنی خبر ، آیت الله طبرسی همچنین با قدردانی از […]

نماینده ولی فقیه در مازندران: دولت نگاه ویژه‌ای به مازندران داشته باشد / استاندار مازندران از ابتدا پای کار بود باید از وی قدردانی شود

نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان ضمن تبریک عید نوروز از صبوری مردم سیل زده قدردانی کرد و گفت: استاندار مازندران از ابتدا پای کار بود که باید از وی قدردانی شود.

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله طبرسی همچنین با قدردانی از حضور معاون اول رئیس جمهور در این استان خاطرنشان کرد: حضور دکتر جهانگیری مایه تسکین آلام مردم است. مردم چهل سال است که در صحنه حضور دارند و ما باید بتوانیم مسائل و مشکلات آنها را حل کنیم. گفت: مازندران و گلستان خسارات سنگینی از سیل را تحمل کردند با این وجود مردم صبوری کردند و لازم می‌دانم از مسؤولان بخواهم کمک کنند.

آیت‌الله نورالله طبرسی با اشاره به اینکه همه دیدند که سیل چه بلایی بر سر راه‌ها، پل‌ها و خانه‌های مردم آورده است افزود: راهکار اعطای وام و کمک‌های بلاعوض است ولی این کفایت نمی‌کند.

طبرسی خطاب به وزیران گفت: همت مضاعف می‌خواهیم تذکر می‌دهیم که مازندران را فراموش نکنید و مردم از دولت ناامید و مأیوس نشوند انتظار داریم هر چه زودتر مشکلات بر مردم آسان شود الان فصل کشاورزی است بسیاری از خزانه‌های شالی مردم از بین رفت و پر از گل و لای است.

امام جمعه مرکز استان افزود: با توجه به دستور مقام معظم رهبری کمک به همه آسیب‌دیدگان کشور با وحدت و هماهنگی انجام شود.

وی بیان کرد: ویرانی‌های زیادی اتفاق افتاده است انتظار ما این است که نگاه ویژه‌ای به کشاورزان استان داشته باشیم.

امام جمعه ساری تصریح کرد: زیرساخت‌های کشور باید اصلاح شوند، تصرف در حاشیه دریا و رودخانه درست نبود باید فکر اساسی کرد ضعف‌ها را از بین ببرید.

http://ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage9429033440.jpg