کد خبر: 8625تاریخ انتشار : ۱۰:۳۴:۳۷ - دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

کشف یک میلیاردی داروهای قاچاق در “بابلسر”

فرمانده انتظامی شهرستان” بابلسر” از کشف یک میلیارد ریالی داروی قاچاق در طرح نوروزی خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، “سرهنگ عبدالله رضوانی” با اعلام این خبر، اظهار داشت: ماموران انتظامی این فرماندهی در راستای طرح عملياتي مبارزه با قاچاق كالا در طرح نوروزی موفق به كشف یک میلیارد ریال داروي غيرمجاز شدند. سرهنگ […]

کشف یک میلیاردی داروهای قاچاق در “بابلسر”

فرمانده انتظامی شهرستان” بابلسر” از کشف یک میلیارد ریالی داروی قاچاق در طرح نوروزی خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، “سرهنگ عبدالله رضوانی” با اعلام این خبر، اظهار داشت: ماموران انتظامی این فرماندهی در راستای طرح عملياتي مبارزه با قاچاق كالا در طرح نوروزی موفق به كشف یک میلیارد ریال داروي غيرمجاز شدند.

سرهنگ رضوانی تصریح کرد: در پي کسب خبری مبني بر قاچاق داروهای کمیاب و نایاب در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار کلانتری ۱۱ اين فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مأموران پس از انجام تحقيقات پلیسی و بررسي های ميداني، موفق به شناسايي محل دپو داروهای قاچاق شدند.

سرهنگ رضوانی در ادامه گفت: با هماهنگی قضائي، ماموران طی عملیات ضربتی در بازرسی به عمل آمده داروهای قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر ادامه داد: مبارزه با قاچاق كالا به عنوان يكي از ماموريت‌هاي اصلي ماموران انتظامی در سال جاري است كه با توجه به شعار سال، يكي از اقدامات ضروري و مهم پليس محسوب مي‌شود.

سرهنگ رضوانی بيان كرد: مبارزه با اين پديده شوم باعث رونق توليد داخلي و جلوگيري از ضربه خوردن توليدكنندگان و تقویت اقتصاد داخلي كشور شده كه نتيجه آن تحقق عملي اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال خواهد بود.