کد خبر: 8627تاریخ انتشار : ۱۰:۳۵:۵۴ - دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: بالغ بر ۶۰۰ دیدار از ایثارگران مازندران در ایام نوروز صورت گرفته است

مدير كل بنياد شهید مازندران گفت: بالغ بر ۶۰۰ دیدار از ایثارگران مازندران در ایام نوروز صورت گرفته است به گزارش مازنی خبر ، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران  پس از دیدار با خانواده های معظم سه شهید و دو شهید طی گفتگویی اظهارداشت :والدین عزیز شهدا و ایثارگران چهره […]

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: بالغ بر ۶۰۰ دیدار از ایثارگران مازندران در ایام نوروز صورت گرفته است

مدير كل بنياد شهید مازندران گفت: بالغ بر ۶۰۰ دیدار از ایثارگران مازندران در ایام نوروز صورت گرفته است

به گزارش مازنی خبر ، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران  پس از دیدار با خانواده های معظم سه شهید و دو شهید طی گفتگویی اظهارداشت :والدین عزیز شهدا و ایثارگران چهره های ماندگار تاریخ بشری هستند و تکریم از آنان وظیفه همگان است.
مظلومی با بیان اینکه بالغ بر ۶۰۰ دیدار در قالب طرح سپاس از ایثارگران عزیز استان در ایام نوروز پیش بینی شده است گفت :این دیدار ها با هدف سپاسگزاری ، تجلیل و تکریم و بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات جامعه هدف در ۲۲ شهرستان از نخستین روز سال جدید در گروههای مختلف‌ در سطح استان آغار گردیده و تا پایان تعطیلات ادامه دارد.
مدیر کل بنیاد مازندران تصریح کرد:در این طرح از تمامی خانواده های معزز سه شهید، دو شهید و جانبازان عزیز هفتاد درصد دیدار صورت می گیرد.
مظلومی با بیان اینکه سال جدید را با دیدار از ایثارگران آغاز کردیم اظهارداشت : والدین بزرگوار شهدا مایه افتخار ما هستند و با استمداد از شهدا و دعای خیر پدران و مادران شهدا و بهره گیری از رهنمودها و توصیه های این اسوه های ایثار، انگیزه خدمت رسانی را در خود تقویت کنیم.
مدیر کل بنیاد مازندران افزود: اغلب این دیدارها با همراهی ائمه جمعه ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرمانداران ، معتمدین معین با محوریت بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران همچنان در سطح استان استمرار دارد.
مظلومی تصریح کرد: برای نخستین بار معاونین بنیاد استان و روسای ادارات ستادی نیز در قالب اکیپ های مختلف با هماهنگی شهرستات های تابعه از خانواده های معزز دو شهید و جانبازان عزیز هفتاد درصد و نخاعی دیدار بعمل آوردند.