کد خبر: 8629تاریخ انتشار : ۱۰:۳۸:۵۸ - دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

آمادگی بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران برای پذیرش آسیب دیدگان احتمالی سیل اخیر

مازنی خبر : بدنبال وقوع بارش و سیل در اواخر سال گذشته ،تمامی کادر اورژانس ۵ بیمارستان تابعه مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران با ۲۲ دستگاه آمبولانس با تمامی تجهیزات و کادر درمانی به حالت آماده باش کامل درآمدند و امکانات لازم جهت پذیرش سیل زدگان از لحاظ درمانی و همچنین امکان اسکان سیل زدگان […]

آمادگی بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران برای پذیرش آسیب دیدگان احتمالی سیل اخیر

مازنی خبر : بدنبال وقوع بارش و سیل در اواخر سال گذشته ،تمامی کادر اورژانس ۵ بیمارستان تابعه مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران با ۲۲ دستگاه آمبولانس با تمامی تجهیزات و کادر درمانی به حالت آماده باش کامل درآمدند و امکانات لازم جهت پذیرش سیل زدگان از لحاظ درمانی و همچنین امکان اسکان سیل زدگان و پذیرایی از آنان مهیا شد.

همچنین روسای مراکز درمانی، رانندگان آمبولانس و وسایل نقلیه، کادر اورژانس در محل کار حاضر و در آماده باش کامل قرار گرفته اند.

قابل ذکراست، مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران با ۵ بیمارستان دارای ظرفیت ۴۳۰ تخت بستری و ۲۱ دستگاه آمبولانس با کادر درمانی کامل و تجهیزات پزشکی و دارویی دارای آمادگی لازم جهت کمک به آسیب دیدگان سیل استان مازندران و در صورت نیاز استان گلستان است. همچنین تمامی مسئولین با حضور فعال در مراکز درمانی و با شرکت در جلسات مدیریت بحران استان و شهرستان آماده ارائه خدمات هستند.

دکتر محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران در این خصوص گفت: خوشبختانه تاکنون مصدوم یا مصدومانی در ارتباط با سیل اخیر نداشته ایم و مراکز درمانی این مدیریت نیز بدون هیچ گونه آسیبی در حال فعالیت و ارائه خدمت به مردم و مسافران نوروزی هستند. روزانه یکی از کارشناسان کلینیک در ستاد مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران حضور دارد و جهت رفع مشکلات احتمالی پیگیری و هماهنگی لازم را بعمل می آورد.