کد خبر: 8654تاریخ انتشار : ۲۰:۲۶:۱۸ - دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

درخواست مردم سیل زده قائم شهر از استاندار : مانند جهانگیری ، معاون عمرانی فرماندار را عزل کنید / نمی خواهیم نماینده ساری برای‌مان تصمیم بگیرد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: در صورتیکه چند روز از وقوع سیل در شهرستان های مختلف استان های مازندران و گلستان ، از جمله قائم شهر می گذرد مردم از عملکرد بعضی مسئولین قدردان و از عملکرد تعداد دیگری از مسئولین شدیداً انتقاد دارند. یکی از اهالی روستای بالارستم قائم شهر که سیل پل […]

درخواست مردم سیل زده قائم شهر از استاندار : مانند جهانگیری ، معاون عمرانی فرماندار را عزل کنید / نمی خواهیم نماینده ساری برای‌مان تصمیم بگیرد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: در صورتیکه چند روز از وقوع سیل در شهرستان های مختلف استان های مازندران و گلستان ، از جمله قائم شهر می گذرد مردم از عملکرد بعضی مسئولین قدردان و از عملکرد تعداد دیگری از مسئولین شدیداً انتقاد دارند.

یکی از اهالی روستای بالارستم قائم شهر که سیل پل ارتباطی روستای‌شان را تخریب کرده است، ضمن قدردانی از استاندار مازندران و فرماندار شهرستان که از روز اول پای کار بودند ، اظهار داشت: از آقای استاندار خواهش می کنیم مسئولینی که درد مردم را نمی فهمند ، عزل کند.

وی افزود: چند روز از تخریب پل بالارستم می گذرد و مسئولین مختلف ملی و استانی از وضعیت آن بازدید کردند و فرماندار شهرستان هر روز بر سر این پروژه حضور دارد ولی ما برای چند ثانیه هم شده معاون عمرانی فرماندار که باید در پای کار باشد را ندیده ایم . از آقای استاندار خواهش می کنیم مانند آقای جهانگیری که با قاطعیت استاندار گلستان را عزل کرد، این مسئول را عزل کند و فرد دلسوزی را برای معاونت عمرانی فرماندار انتخاب نماید.

یکی از روستائیان جاده نظامی قائم شهر نیز به خبرنگار ما گفت: واقعاً جای تاسف دارد که خبری از معاون عمرانی فرماندار در این منطقه نیست در صورتیکه گاز بسیاری از خانه های بالاتجن قطع شده و تنها فرماندار پیگیر آن بوده است.

یکی از شهروندان قائم شهری نیز گفت: شنیده ایم که معاون عمرانی فرماندار قائم شهر با حمایت آقای یوسف نژاد نماینده ساری انتخاب شده بود . چرا نمایندگان ما اجازه می دهند تا نماینده ساری برای شهر ما تصمیم بگیرد!؟ چرا آقای استاندار مسئولی را که در موقع سیل باید در کنار مردم باشد ولی ما او را در این مواقع نمی بینیم برکنار نمی کند!؟

به گزارش مازنی خبر ، انتقاد مردم قائم شهر از عملکرد معاون عمرانی فرمانداری قائم شهر به حدی رسیده است که به نظر می رسد استاندار مازندران باید تصمیم جدی برای این موضوع بگیرد. گفتنی است انتصاب معاون ساروی فرماندار قائم شهر از همان روز اول با انتقاد بسیاری از شخصیت ها و نخبگان شهرستان قائم شهر روبرو شده بود.