کد خبر: 8658تاریخ انتشار : ۱۵:۵۵:۰۱ - سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸

مردی که خستگی را خسته کرد / «رازجویان» فراموش نخواهد شد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: از اولین ساعات سیل در مازندران ، لباس بحران به تن کرده و چکمه‌پوشان در کنار مردم آسیب دیده حضور داشته است. برایش تعطیلات معنائی نداشت و ایام عید را به جای آنکه در کنار خانواده باشد ، حتی یک دقیقه اش را اینگونه سپری نکرد. کنار سیل زدگان […]

مردی که خستگی را خسته کرد / «رازجویان» فراموش نخواهد شد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: از اولین ساعات سیل در مازندران ، لباس بحران به تن کرده و چکمه‌پوشان در کنار مردم آسیب دیده حضور داشته است. برایش تعطیلات معنائی نداشت و ایام عید را به جای آنکه در کنار خانواده باشد ، حتی یک دقیقه اش را اینگونه سپری نکرد. کنار سیل زدگان روزش را شب و شبش را روز کرد اما در حوزه اختیاراتش اجازه نداد ، دستگاه دولتی کم کاری کند.

صحبت از «مهدی رازجویان» است فردی که تنها چند روز بعد از معارفه رسمی اش به عنوان معاون عمرانی استاندار مازندران با بحرانی کم نظیر روبرو شد. در ایامی که از یک سو باید بر شهرداری ها و دهیاری ها نظارت می کرد تا استان برای میزبانی از مسافرین آماده می شد و از سوی دیگر باید در شهرستان های سیل زده ، در کنترل بحران نقش پررنگی ایفا می نمود.

شاید در ابتدا به نگاه بعضی از افراد ، این سیل وحشتناک آزمونی سخت برای معاون جدید استاندار مازندران به حساب می آمد اما رازجویان نه تنها به خوبی خستگی را خسته کرد ، بلکه با عملکردش هم به خوبی پاسخ منتقدین را داد و هم از این آزمون تا به امروز سربلند بیرون آمده است.

تبدیل شدن به بازوی کارآمد برای استاندار از طریق حضور در کنار مردم سیل زده و حل مشکلات آنها، تلاش شبانه روزی برای بازگشائی جاده ها و راه های تخریب شده و همچنین بسیج کردن دستگاه های خدمات رسان مانند شهرداری ها ثابت کرد که رازجویان به خوبی از عهده وظایف خود برآمده است .

امروز در کنترل بحران «مازندران» نسبت به همه ی استان های دیگر جلوتر است و این مهم با تلاش شبانه روزی و بدون توقف مسئولینی مانند استاندار ، معاون عمرانی استانداری ، فرمانداران و … به دست آمده است.

مردم مازندران ، مردمانی قدرشناسی هستند و بی شک مسئولینی مانند حسین زادگان و رازجویان را فراموش نخواهند کرد. افرادی که جانانه ایستادند و اجازه ندادند سیل در مازندران به یک چالش خیلی جدی تبدیل شود.

 

*** بقلم : میثم کاوه

http://ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage57568857image_2019_3_21-19_55_40_589_c80%20-%20Copy%20(4).jpg