کد خبر: 8819تاریخ انتشار : ۲۱:۱۷:۲۲ - پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸

دستگیری ۲ عامل افیونی در میاندورود

فرماندهی انتظامی میاندورود از کشف یک کیلو و ۲۵۰ گرم مواد مخدرو دستگیری ۲ سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ رضوانی فرماندهی انتظامی شهرستان میاندورود در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه وتوزیع موادمخدر، موضوع در دستور کار ماموران […]

دستگیری ۲ عامل افیونی در میاندورود

فرماندهی انتظامی میاندورود از کشف یک کیلو و ۲۵۰ گرم مواد مخدرو دستگیری ۲ سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ رضوانی فرماندهی انتظامی شهرستان میاندورود در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه وتوزیع موادمخدر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، ماموران موفق به شناسایی ۲ متهم که با تشکیل باندی اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان می‌کردند، شدند.

سرهنگ رضوانی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازرسی از منزل آنان در مجموع یک کیلو و ۲۵۰ کیلو تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.
وی گفت: هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده برقراری امنیت پایدار، ایجاد آسایش و آرامش برای مردم، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و شیوع اعتیاد در جامعه است.