کد خبر: 8897تاریخ انتشار : ۷:۵۷:۳۸ - پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران: بهترین خدمات را به ایثارگران ارائه دهیم

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: بهترین خدمات را به ایثارگران ارائه دهیم به گزارش مازنی خبر  ،مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری شهرستان سیمرغ که در اثر سیل اخیر آسیب دیده اند در گفتگویی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسین […]

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران: بهترین خدمات را به ایثارگران ارائه دهیم

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: بهترین خدمات را به ایثارگران ارائه دهیم

به گزارش مازنی خبر  ،مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری شهرستان سیمرغ که در اثر سیل اخیر آسیب دیده اند در گفتگویی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت:شهامت و رشادت پاسداران چه در دوران هشت سال دفاع مقدس و چه در دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) ستودنی و بی نظیر بوده است.
وی با بیان اینکه خدمت به ایثارگران در راس همه خدمت ها محسوب می شود گفت: خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان دارای عزت ،احترام و ارزش هستند لذا شایسته است بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه دهیم.
مدیر کل بنیاد مازندران افزود: پاسخگویی دقیق و هدفمند به جامعه ایثارگری ، تکریم و سپاسگزاری ، رضایتمندی و کیفیت بخشیدن به شیوه های خدماتی ،از اهداف و رویکرد اصلی ما در بنیاد به شمار می رود.
مظلومی تصریح کرد: بدنبال خدمت رسانی بی منت و صادقانه به ایثارگران عزیز هستیم و در جهت تحقق این مهم از همه امکانات موجود استفاده خواهیم کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از دیدار عمومی با ایثارگران شهرستان سیمرغ از منزل جانباز سرافراز احمد یونسی که بر اثر سیل اخیر دچار خسارت و آسیب گردیده بود از نزدیک بازدید به عمل آورد.