کد خبر: 8914تاریخ انتشار : ۱۷:۲۰:۰۲ - پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

آیت الله معلمی: سپاه تروریست های دست پرورده استکبار را از منطقه ریشه کن کرد / عبدالله رضیان: سپاه پاسداران هویت نظام و انقلاب اسلامی است/ ادیانی: سپاه پاسداران در همه عرصه‌ها خوش درخشیده است

مازنی خبر : نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: به رخ استکبار می‌کشیم، ما همه سپاهی هستیم زیرا سپاه تروریست های دست پرورده استکبار را از منطقه ریشه کن کرد. آیت‌اله علی معلمی در جلسه شورای اداری شهرستان قائم‌شهر، با اشاره به سخنان ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در برابر اراده […]

آیت الله معلمی: سپاه تروریست های دست پرورده استکبار را از منطقه ریشه کن کرد / عبدالله رضیان: سپاه پاسداران هویت نظام و انقلاب اسلامی است/ ادیانی: سپاه پاسداران در همه عرصه‌ها خوش درخشیده است

مازنی خبر : نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: به رخ استکبار می‌کشیم، ما همه سپاهی هستیم زیرا سپاه تروریست های دست پرورده استکبار را از منطقه ریشه کن کرد.

آیت‌اله علی معلمی در جلسه شورای اداری شهرستان قائم‌شهر، با اشاره به سخنان ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در برابر اراده دشمن باید عکس‌العمل مناسب داشته باشیم، و اگر ترامپ علیه ارتش و نیروی انتظامی کشور هم سخن می‌گفت ما موضع می‌گرفتیم و از حقشان دفاع می‌کردیم.

امام‌جمعه قائم‌شهر، با بیان اینکه اقدام اخیر استکبار جهانی، محبوبیت سپاه را در بین مردم بیشتر کرد، گفت: در شرایطی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه مناطق آسیب‌دیده دست به کار خدمت رسانی به ملت عزیز کشور است، استکبار جهانی این نهاد مقدس را تروریست معرفی می‌کند، غافل از اینکه محبوبیت این نهاد مقدس در بین ایرانیان بیشتر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: چون سپاه تروریست‌های دست پرورده استکبار را از منطقه ریشه‌کن ساخته‌است از دید شیطان بزرگ تروریست تلقی می‌شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، ضمن دعوت از همه آحادمردم برای شرکت در راهپیمایی بعد از نماز جمعه فردا، تصریح کرد: سزاور است هر ایرانی غیرتمند پلاکاردی در دست بگیرد که بر روی آن نوشته شده باشد، من یک سپاهی هستم.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی سپاه پاسداران را هویت ملی نظام و انقلاب دانست.

عبداله رضیان در جلسه شورای اداری شهرستان قائم‌شهر، با بیان اینکه سپاه پاسداران هویت ملی نظام و انقلاب است گفت: در طول چهل سال گذشته، استکبار جهانی توطئه‌های زیادی را به ایران تحمیل کرد اما رفتار زشت و سخیف دشمن معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان تروریست بود.

وی با بیان اینکه سپاه از بطن مردم است، گفت: سپاه خدمات زیادی را به مردم و کشور ارائه می‌کند و در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی از نظام و انقلاب دفاع می‌کند.

رضیان با اشاره به آسیب شناسی سیل اخیر در کشور که در مجلس در حال انجام است، بیان کرد: باید بپذیریم بخشی از این اتفاقات نشأت گرفته از ضعف مدیریتی و مجموعه‌ای از بی‌تدبیری ها در طول سال‌ها است.

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ به سیل اخیر در شهر زیراب سوادکوه اشاره کرد و گفت: در چهار سال گذشته ساماندهی رودخانه و دیواره سازی آن در شهر زیراب جدی گرفته نشد و حالا باید شاهد تخریب چند خانه در این شهر باشیم.

وی برآورد خسارت سیل در کشور را بین ۲۰ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این خسارت‌ها با بودجه ملی که بین ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان در بحث حوادث است حل نمی‌شود و باید از منابع دیگر تأمین شود.

رضیان تصریح کرد: با عنایت به دستور مقام معظم رهبری که فرمودند از صندوق توسعه ملی کمک دریافت شود، امیدواریم خسارات ناشی از سیل اخیر کشور جبران شود.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه ،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران در همه عرصه‌ها خوش درخشیده و امروز بیش از همیشه در برابر ملت ایران عزیز است.

سید علی ادیانی  در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه با وقوع سیل وحدت رویه بین همه به وجود آمد تا مشکلات راحت‌تر حل شود، اظهار کرد: این حرکت جمعی در استان مازندران و در حوزه انتخابیه ما یادآور وحدت و همگرایی دهه ۶۰ است و این خود یک نعمت است.

وی افزود: ایستادن در کنار مردم در راستای منافع ملی به دور از حواشی باعث شد با وجود مشکلات فراوان مردم از مسؤولان تشکر کنند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه ،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دو مقطع دوکار اورژانسی برای قائم‌شهر انجام شد که یکی ساخت و ترمیم ورزشگاه شهیدوطنی و دیگری تخریب پل بالارستم بر اثر سیل بود که به موقع به آن رسیدگی شد.

ادیانی در ادامه به شیطنت شیطان بزرگ آمریکا اشاره کرد و گفت: ترامپ یک غلطی کرد چراکه سابقه ندارد بخشی از حاکمیت یک کشور را تروریست بنامند و این کار خلاف قوائد عقلانی، عقایدبین مللی و خلاف هرنوع قوائدی است که حکمرانی و نگاه امنیت آفرین دارد و این کار از آمریکا طبیعی است و اگر این کار را انجام نمی‌داد ما شک می‌کردیم.

وی افزود: اگردشمن این دشمنی را علیه سپاه امضا نمی‌کرد باید به جوهره ایجاد سپاه شک می‌کردیم و یکپارچه در داخل کشور این تحریم را محکوم می‌کنند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه ،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران در همه عرصه‌ها خوش درخشیده است و امروز بیش از همیشه در برابر ملت ایران عزیز است، گفت: این نهاد در همه عرصه‌ها موفق عمل می‌کند تا خشم دشمن را در آورد.

http://img6.irna.ir/1398/13980122/83274281/n83274281-72956519.jpg

 

فارس – مهر