کد خبر: 8916تاریخ انتشار : ۱۷:۲۴:۴۴ - پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

پلیس فرودگاه رامسر کیف ۱۲۰ میلیونی طلاجات را به صاحبش بازگرداند +عکس

فرمانده انتظامی شهرستان “رامسر” از صحت عمل کارکنان پلیس فرودگاه این شهر و بازگرداندن کیف حاوی ۱۲۰ میلیون ریال طلاجات، گوشی تلفن همراه به همراه سوئیچ یک دستگاه خودرو شاسی بلند به صاحبش خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ “علی قیصری” با اعلام این خبر، گفت: ماموران پليس فرودگاه رامسر صبح امروز حین […]

پلیس فرودگاه رامسر کیف ۱۲۰ میلیونی طلاجات را به صاحبش بازگرداند +عکس

فرمانده انتظامی شهرستان “رامسر” از صحت عمل کارکنان پلیس فرودگاه این شهر و بازگرداندن کیف حاوی ۱۲۰ میلیون ریال طلاجات، گوشی تلفن همراه به همراه سوئیچ یک دستگاه خودرو شاسی بلند به صاحبش خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ “علی قیصری” با اعلام این خبر، گفت: ماموران پليس فرودگاه رامسر صبح امروز حین انجام ماموریت و بازدید از سالن انتظار فرودگاه، کیف دستی زنانه، حاوی طلاجات و جواهرات، مدارک و گوشی تلفن همراه به ارزش ۱۲۰ میلیون ریال به همراه سوئیچ یک دستگاه خودرو شاسی بلند را کشف کردند.

وی تصریح کرد: مامور وظیفه شناس که یک سرباز وظیفه بوده با صحت عمل مراتب را سریعاً به مسئولان پلیس فرودگاه اعلام و اقدامات لازم برای شناسایی و تحویل کیف به مالک آن در دستور کار قرار می گیرد.

سرهنگ قیصری با اشاره به اینکه کیف مورد نظر متعلق به یک خانم بوده و با توجه به مدارک موجود، مالک کیف شناسایی و به پلیس فرودگاه دعوت می شود.

وی افزود: پس از انجام اقدامات اداری کیف مورد نظر صحیح و سالم و با تمام محتویات داخل آن به مالک آن تحویل شد و مالک کیف نیز از صحت عمل کارکنان پلیس فرودگاه قدردانی کرد.

http://news.police.ir/NewsGallery/Images/News/Larg_Pic/1398-01-22/IMAGE11554972508948.jpg