کد خبر: 8920تاریخ انتشار : ۱۷:۲۵:۳۷ - پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

۲ کشته در حادثه برخورد کامیون با وانت پیکان در محور نور-نوشهر +عکس

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از وقوع سانحه رانندگی در محور “نور- نوشهر” و مرگ راننده و سرنشین یک دستگاه وانت پیکان در این حادثه خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ “علیرضا قدمی” با اعلام این خبر، گفت: ساعت ۹ صبح  ۲۲ فروردین ماه در پی کسب خبری از مرکز فوریت های […]

۲ کشته در حادثه برخورد کامیون با وانت پیکان در محور نور-نوشهر +عکس

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از وقوع سانحه رانندگی در محور “نور- نوشهر” و مرگ راننده و سرنشین یک دستگاه وانت پیکان در این حادثه خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ “علیرضا قدمی” با اعلام این خبر، گفت: ساعت ۹ صبح  ۲۲ فروردین ماه در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور ” نور- نوشهر” منطقه ” کهنه سرا ” ماموران انتظامی و پلیس راه سریعا به محل حادثه عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، يک دستگاه خودروي پيکان وانت سفيد رنگ به رانندگي مردی ۴۴ ساله و سرنشيني زنی حدودا ۴۰ ساله حین تردد از مسیر نور به نوشهر با يک دستگاه جرثقيل از عقب به شدت برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: در این حادثه سرنشين خودرو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرد و راننده خودرو که به شدت مصدوم شده بود با حضور عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل ولی قبل از رسیدن به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

وی گفت: علت تامه تصادف از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

http://news.police.ir/NewsGallery/Images/News/Larg_Pic/1398-01-22/IMAGE11554972365357.jpg