کد خبر: 8923تاریخ انتشار : ۱۷:۳۰:۳۰ - پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

عکس مرد پلیدی که پسربچه تنها را در تهران به دام کشید! / روز ۱۳ بدر رخ داد + جزییات

پسر جوان که متهم است در عصر ۱۳بدر یک پسربچه را در بوستانی در شرق تهران مورد آزار قرار داده پای میز محاکمه ایستاد. این در حالی است که دو همدست وی فراری هستند. به گزارش مازنی خبر و به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از عصر سیزدهم فروردین ماه امسال به دنبال […]

عکس مرد پلیدی که پسربچه تنها را در تهران به دام کشید! / روز ۱۳ بدر رخ داد + جزییات

پسر جوان که متهم است در عصر ۱۳بدر یک پسربچه را در بوستانی در شرق تهران مورد آزار قرار داده پای میز محاکمه ایستاد. این در حالی است که دو همدست وی فراری هستند.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از عصر سیزدهم فروردین ماه امسال به دنبال شکایت مرد جوانی در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی به ماموران گفت: پسر ۱۲ ساله ام به نام آریا در پارک مورد آزار قرار گرفته است.

وی در تشریح شکایتش گفت: من و همسرم در خانه بودیم که پسرم به تنهایی به پارکی که در نزدیکی خانه مان در خیابان مجیدیه شمالی است ، رفت. اما چند ساعت بعد وقتی به خانه برگشت وضعیتی آشفته داشت .پسرم گریه می کرد .من با او صحبت کردم اما پسرم حرف نمی زد

وی ادامه داد: چند ساعت بعد متوجه شدیم حال پسرم بد شده است. آریا یکباره دچار تب و لرز شد. من و همسرم او را به بیمارستان منتقل کردیم و آنجا بود که متوجه شدیم پسرم مورد تعرض قرار گرفته است. پسرم می گفت سه پسر جوان او را در نقطه خلوت در پارک مورد آزار قرار داده‌اند.

با شکایت این مرد تحقیقات پلیس آغاز شد و ماموران به پارک مورد نظر رفتند و به تحقیق پرداختند. با نشانی هایی که آریا از ظاهر پسران آزارگر ارائه داده بود پلیس رد یکی از آنها به نام امیر را که متولد سال ۱۳۸۰ است یافت و وی صبح چهاردهم فروردین ماه در خانه پدری اش بازداشت شد. این متهم در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار در حالی غیر علنی محاکمه شد که

پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرده بود پسر ۱۲ساله مورد آزار قرار گرفته است.

امیر در جلسه تحقیق منکر جرمش شد و گفت : روز سیزده به در ،من و دو نفر از دوستانم که هم سن و سال خودم هستند برای تفریح به پارک رفته بودیم. اما آنها وقتی با آریا روبه رو شدند تصمیم گرفتند او را آزار دهند .دوستانم او را به گوشه ی خلوت پارک بردند و او را آزار دادند اما من فقط شاهد این ماجرا بودند و باربد را آزار ندادم.من در این ماجرا بی گناهم.

با پایان دفاعیات این متهم وی با قرار قانونی روانه زندان شد و قضات دادگاه دستور بازداشت دو متهم دیگر پرونده را صادر کردند.

به این ترتیب قرار شد تا دو متهم فراری این پرونده نیز بازداشت شوند،تا پس از مواجهه حضوری با شاکی پرونده ،محاکمه و برایشان حکم صادر شود.

https://static2.rokna.net/thumbnail/dcVo0ywo635n/UtjBuyEcFlueNU9K4hSyNtxwPry6uLMCQ-_dxw0RVwm0qukoI27-JV2XP73Xc1uGeDRyE0w8KroWzW-qqnnRxdZR2JZVc8Plo9oZXp5-8OZgGR0h51KXSFQCibIcLQxMhJqVyl6FovVnWikCV82Jhs2A5kryOQpy/%D9%82%D8%AA%D9%84.jpg