کد خبر: 8959تاریخ انتشار : ۸:۱۹:۲۰ - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

وزیر ورزش و جوانان در سفر به مازندران: در سیل اخیر بیش از یکصد مکان ورزشی دچار خسارت شدند / ترمیم و بازسازی بخش های خسارت دیده مردمی در اولویت دولت است

وزیر ورزش و جوانان برای بازدید از اماکن ورزشی در حال ساخت و خسارت دیده از سیلاب اخیر به مازندران سفر کرد و در بدو ورود مورد استقبال مقام عالی دولت در مازندران قرار گرفت. به گزارش مازنی خبر ، وزیر ورزش و جوانان در این سفر با بیان این که ترمیم و بازسازی بخش […]

وزیر ورزش و جوانان در سفر به مازندران: در سیل اخیر بیش از یکصد مکان ورزشی دچار خسارت شدند / ترمیم و بازسازی بخش های خسارت دیده مردمی در اولویت دولت است

وزیر ورزش و جوانان برای بازدید از اماکن ورزشی در حال ساخت و خسارت دیده از سیلاب اخیر به مازندران سفر کرد و در بدو ورود مورد استقبال مقام عالی دولت در مازندران قرار گرفت.

به گزارش مازنی خبر ، وزیر ورزش و جوانان در این سفر با بیان این که ترمیم و بازسازی بخش های خسارت دیده مردمی در اولویت دولت است، گفت: در سیل اخیر بیش از یکصد مکان ورزشی دچار خسارت شدند و در چارچوب تصمیمات دولت پس از ترمیم بخش‌های مردمی، اماکن ورزشی هم ترمیم‌ و بازسازی خواهد شد.

سلطانی فر با اشاره به این که مازندران یکی از قطب های ورزشی کشور است و در رشته های مختلف ورزشی از جمله کشتی، فوتبال، والیبال، ورزش های رزمی و در واقع روی هر رشته ای که دست می گذاریم، یک قطب است، افزود: باید اماکن خسارت دیده را بازسازی کنیم و هم با توجه به امکاناتمان پروژه های نیمه کاره را به بهره برداری برسانیم و در اختیار جوانان بگذاریم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که ۴ میلیارد تومان به اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران در حال حاضر کمک کرده ایم و برآورد نهایی از خسارات پس از اعلام ستاد مدیریت بحران مشخص می شود، اظهار داشت: ابتدا با اولویت های تامین خسارت های مردمی، خسارت های مربوط به زیر ساخت ها نیز تامین خواهد شد.

وی با اشاره به این که حضور موثر جوانان سازمان های مردم نهاد برای یاری رسانی به مناطق سیل زده در کنار نیروهای هلال احمر موثر است، ابراز امیدواری کرد هر چه سریعتر شرایط طبیعی برای مردم مناطق سیل زده بوجود آید.

وزیر ورزش و جوانان در این سفر از سالن های ورزشی در حال احداث خورشیدکلای گلگوگاه و سورک شهرستان میاندورود و برخی اماکن ورزشی خسارت دیده از سیل در شهرستان نکا و …. بازدید کرد.

گفتنی است در این بازدید ها هم چنین شاعری و یوسف نژاد، نمایندگان مردم بهشهر، نکا و گلوگاه و ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ورزش و جوانان مازندران و برخی مدیران استانی و شهرستانی، وزیر ورزش و جوانان را همراهی کردند.

http://www.ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage1218399047.jpg