کد خبر: 8980تاریخ انتشار : ۸:۱۸:۲۲ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

مسئول نمایندگی آستان قدس در مازندران: توزیع بیش ازچهار هزار سبد کالا در بین سیل زدگان مازندارن/امداد رسانی مازنی ها به هموطنان گلستانی

مسئول نمایندگی آستان قدس در مازندران به توزیع چهار هزار سبد کالا به ارزش هر سبد کالا ۱۵۰هزار تومان در بین سیل زدگان استان اشاره کرد، گفت: ساخت منازل محرومین که از سیل اخیر مازندارن آسیب دیدند در دستور کار قرار دارد. به گزارش مازنی خبر ، «محمداسماعیل امامزاده» ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیز […]

مسئول نمایندگی آستان قدس در مازندران: توزیع بیش ازچهار هزار سبد کالا در بین سیل زدگان مازندارن/امداد رسانی مازنی ها به هموطنان گلستانی

مسئول نمایندگی آستان قدس در مازندران به توزیع چهار هزار سبد کالا به ارزش هر سبد کالا ۱۵۰هزار تومان در بین سیل زدگان استان اشاره کرد، گفت: ساخت منازل محرومین که از سیل اخیر مازندارن آسیب دیدند در دستور کار قرار دارد.

به گزارش مازنی خبر ، «محمداسماعیل امامزاده» ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیز که با سیل روزهای پایانی سال ۹۷ و سیل روزهای آغازین سال جدید دچار خسارت های مالی و جانی شدند، اظهار کرد: یکهزار و ۱۵۰نفر از خادمیاران افتخاری آستان قدس از مازندران در بسیاری از روستاها و ۹شهرستان استان درکنار مردم آسیب دیده از سیل و باران و برف اخیر حاضر و دوشادوش آنها برای بهسازی و پاکسازی منازل و مزارع و … کمک های درخورتحسینی را انجام دادند.

مسئول نمایندگی آستان قدس در مازندران با بیان اینکه ۱۳شهرستان استان از تعداد ۲۲شهرستان به عنوان شهرستان معین ۹شهرستان سیل زده مازندران تعیین شدند، افزود: کمک های غیرنقدی هم استانی های شریف در استان های معین جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال می شوند.

مسئول نمایندگی آستان قدس در مازندران به توزیع چهار هزار سبد کالا به ارزش هر سبد کالا ۱۵۰هزار تومان در بین سیل زدگان استان اشاره کرد، گفت: همچنین به جهت اینکه تعدادی از خانواده ها وسایل گرمایشی و پخت و پز در اختیار ندارند تا غذا آماده کنند از این رو به ارزش ۲۰میلیون تومان غذای گرم، نان، کنسرو و … در بین سیل زدگان استان توزیع شد.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲هزارغذای گرم در بین سیل زدگان نکا توزیع شد، یادآورشد: ۲۰گروه جهادی شامل هرگروه ۱۵-۴۰نفر از بین خادمیاران رضوی برای امدادرسانی، بهسازی، پاکسازی و لایروبی منازل و معابر عمومی در روستاها و شهرستان ها اعزام شدند.

امامزاده با اشاره به اینکه ۹۰رأس گوسفند با اعتباری بالغ بر۱۱۰میلیون تومان برای توزیع بین سیل زدگان استان خریداری و ذبح شرعی شده است، اضافه کرد: ۶۰۰تخته پتو و ۵۰۰مترمربع موکت به خانواده های سیل زده اهدا شده است.

وی از اعزام چهار گروه جهادی از خادمیاران رضوی استان مازندران برای امدادرسانی به سیل زدگان گلستان خبر داد و افزود: تاکنون تعداد۱۰نیسان کمک های غیرنقدی به همت خادمیاران رضوی دیارعلویان جمع آوری و دراختیار هم وطنان عزیز که از سیل اخیر گلستان آسیب دیدند، قرار گرفت.

امامزاده خاطرنشان کرد: گروه تبلیغی فرهنگی خادمیاران رضوی مازندران نیز برای انجام فعالیت های فرهنگی به مناطق سیل زده گلستان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه احداث منازل محرومین که در سیل اخیر دچار خسارت مالی شدند متناسب با توان مالی نمایندگی آستان قدس در مازندران مورد توجه است، تصریح کرد: میزان مشارکت نمایندگی آستان قدس در مازندران برای ساخت منازل محرومین فردا۲۵فروردین در گردهمایی مسئولین آستان قدس مشخص می شود.