کد خبر: 9006تاریخ انتشار : ۷:۴۹:۲۴ - دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید مازندران در پی درگذشت مادر شهیدان رودسر ابراهیمی

به گزارش مازنی خبر  و به نقل از اداره کل بنیاد شهید مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت درگذشت مادر صبور شهیدان گرانقدر((سردار علیرضا،محمدرضا و غلامعلی رودسر ابراهیمی))پیام تسلیتی صادر کرد. ((انا لله و انا الیه راجعون)) خانواده معظم شهیدان والا مقام رودسر ابراهیمی سلام علیکم درگذشت مرحومه حاجیه خانم […]

پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید مازندران در پی درگذشت مادر شهیدان رودسر ابراهیمی

به گزارش مازنی خبر  و به نقل از اداره کل بنیاد شهید مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت درگذشت مادر صبور شهیدان گرانقدر((سردار علیرضا،محمدرضا و غلامعلی رودسر ابراهیمی))پیام تسلیتی صادر کرد.

((انا لله و انا الیه راجعون))
خانواده معظم شهیدان والا مقام رودسر ابراهیمی
سلام علیکم
درگذشت مرحومه حاجیه خانم صفیه جلالی رودسری مادر صبور و فداکار شهیدان والامقام سردار علیرضا،محمدرضا و غلامعلی رودسر ابراهیمی موجب تاسف و تاثر گردید.
آن بانوی مکرمه و مومنه سالها عمر با برکت خویش را در تربیت راد مردانی شجاع،صالح و در سایه سار قرآن کریم و حب اهل بیت عصمت و طهارت(ع)سپری نمود.
اینجانب مصیبت در گذشت مادر فداکار و مقاوم شهیدان گرانقدر رودسر ابراهیمی را به جامعه معزز ایثارگری به ویژه خانواده بزرگوارش تسلیت عرض نموده،از خداوند متعال برای آن فقیده سعیده رحمت واسعه الهی همجواری با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و بردباری و قدرت تحمل مسئلت دارم.
هدایت مظلومی
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران