کد خبر: 9042تاریخ انتشار : ۸:۳۷:۴۸ - چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: آرمان و اهداف شهدا در جامعه ساری و جاری کنیم

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار با سه خانواده شهید شهرستان سیمرغ گفت : ارمان و اهداف شهدا را در جامعه ساری و جاری نماییم. به گزارش مازنی خبر و به نقلاز روابط عمومی بنیاد شهید مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران به اتفاق مشاور استاندار […]

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: آرمان و اهداف شهدا در جامعه ساری و جاری کنیم

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار با سه خانواده شهید شهرستان سیمرغ گفت : ارمان و اهداف شهدا را در جامعه ساری و جاری نماییم.

به گزارش مازنی خبر و به نقلاز روابط عمومی بنیاد شهید مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران به اتفاق مشاور استاندار در امور ایثارگران و رئیس بنیاد و امام جمعه محترم سیمرغ ازسه خانواده گرانقدر شهید دیدار کرد.
مدیر کل بنیاد مازندران در شهرستان سیمرغ از پدر بزرگوار شهیدان والامقام سید تقی و سید داود نبوی،همسر صبور امیر سرلشکرخلبان شهید احمد کشوری و مادر فداکار شهید معظم جعفر خلیلی دیدار کرد.
مظلومی در این دیدار ها،ضمن اینکه بصورت چهره به چهره پای صحبت های این عزیزان نشست بلکه عمده مشکلات آنان را که خسارت سیل اخیر در این شهرستان بوده . را از نزدیک بررسی و پیگیری قرار داد.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از انحام سه دیدار با خانواده های معزز شهدای سیمرغ با ارج نهادن به مقام عرشی شهدا با ارج نهادن به مقام والای شهدا با بیان این اینکه آرمان و هدف شهدا در جامعه ساری و جاری شود گفت : شهدا با شهادت خویش درخت تنومند انقلاب اسلامی را برای همیشه و تا ابد بیمه کردند‌.
وی افزود : پدران،مادران و همسران مکرم شهدا ولی نعمتان ،وارثان نظام هستند .
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران تصریح کرد:خانواده های معظم شهدا با فداکاری و گذشت و پایداری خود،برگ زرینی را در صفحات تاریخ به ثبت رساندند‌
گفتنی است در دیدار مدیر کل بنیاد و مشاور استاندار در امور ایثار گران با خانواده شهیدان گرانقدر احمد و محمد کشوری ،همسر امیر سرلشکر خلبان شهید احمد کشوری ضمن بیان خاطره از شهید گرانقدرش ،از همه مسئولین و آحاد جامعه خواست تا شهدا را الگوی خود قرار دهند و در ادامه و پیمودن راه شهدا جدی و مصمم باشند.