کد خبر: 9050تاریخ انتشار : ۱۷:۵۹:۱۹ - چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

۲۰ جای ۲۰ / با تودیع محمدزاده ، نجفی مدیرکل راهداری مازندران شد

مازنی خبر : احمد آفرین محمدزاده از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران خداحافظی کرد و جای خود را به معاون خود داد. محمد زاده به عنوان مدیرکل راهداری و عباسعلی نجفی به عنوان معاون راهداری این اداره کل  عملکرد بسیار خوبی در سال های اخیر از خود بر جا گذاشته […]

۲۰ جای ۲۰ / با تودیع محمدزاده ، نجفی مدیرکل راهداری مازندران شد

مازنی خبر : احمد آفرین محمدزاده از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران خداحافظی کرد و جای خود را به معاون خود داد. محمد زاده به عنوان مدیرکل راهداری و عباسعلی نجفی به عنوان معاون راهداری این اداره کل  عملکرد بسیار خوبی در سال های اخیر از خود بر جا گذاشته بودند ولی تغییر در سازمان ها امری طبیعی است.

در هر صورت عصر چهارشنبه طي مراسمي با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، مهندس رازجویان معاون امور عمرانی استانداری مازندران و جمعی از مدیران کشوری و استانی، انجمن های صنفی حمل و نقل بار و مسافر , مدیران شرکتهای حمل و نقل , و پرسنل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان عباسعلی نجفی به عنوان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران معرفی شد.

به گزارش مازنی خبر ، در این مراسم دکتر تیموری معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه از نقش و اهمیت حمل و نقل در توسعه کشور گفت و افزود: در جهان امروز، بخش حمل و نقل از جمله بخش‌های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تأثیر قراردادن فرآیند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می‌شود.

وی در ادامه به حضور پر رنگ راهداران در سیل نوروز امسال اشاره نمود و افزود : در سیلاب اخیر راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران به صورت ۲۴ ساعته در کنار مردم برای بازگشایی راهها بودو توانسته بود رضایت شهروندان را جلب نماید.

در ادامه مراسم دکتر مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: بر اساس آمارهای رسمی ۱۰ درصد از کل تردد جاده ای در کشور مربوط به مازندران است و این آمار اهمیت امنیت جاده های استان را مضاعف می کند.

وی افزود: به طور قطع بودجه استانی برای تثبیت و ارتقای امنیت جاده های مازندران کفایت نمی کند و تامین اعتبارات ملی برای این منظور ضروری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران ادامه داد: هیچ جامعه ای به تعالی و رشد نمی رسد مگر آنکه از زیر ساخت های خوبی برخوردار باشد ولی این مهم زمانی می تواند محقق شود که دستگاههای مسئول دارای امکانات و اعتبارات کافی باشند.

رازجویان افزود: اختصاص اعتبارات نه تنها در توسعه بلکه نقش اصلی در بالا بردن سطح امنیت جاده های استان خواهد داشت.

وی در ادامه انتظارات خود را از مدیر کل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اینگونه عنوان نمود: رفع نقاط حادثه خیز، ارتقای امنیت جاده ها ، لایروبی و پاکسازی دهنه پل ها ، تعریض راه بندر امیر آباد ، روشنایی جاده های مواصلاتی و همچنین جلوگیری از ازدحام خودروهای سنگین در محور ها را دراولویت کاری خود قرار دهند.

عباسعلی نجفی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در این مراسم گفت: با توجه به گردشگر پذیر بودن استان مازندران و جایگاه سوم استان در تردد خودرویی در کشور بالا بردن سطح امنیت در جاده ها مهم ترین هدف پیشروی راهداری است.

وی همچنین تصریح کرد : تعامل با صنوف شرکت های حمل و نقل مسافر در جهت ارتقاع سیاست های سازمانی همچنین استقبال از سرمایه گذران در تاسیس استراحت گاههای بین جاده ای از دیگر برنامه های این اداره کل است.

در این مراسم از خدمات احمد آفرین محمدزاده مدیر کل پیشین راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران هم تجلیل شد.

http://img6.irna.ir/1398/13980128/3691124/n3691124-6988053.jpg

http://img6.irna.ir/1398/13980128/3691124/n3691124-6988044.jpg