کد خبر: 9085تاریخ انتشار : ۱۹:۲۳:۳۷ - جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

سرمربی نساجی بعد از شکست پدیده مشهد: تیم کاملی نیستیم ولی بهترین تیم لیگ برتر را بردیم

سرمربی نساجی می‌گوید که بهترین و با کیفیت ترین تیم لیگ را شکست داده اند. به گزارش مازنی خبر ، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پدیده شهر خودرو گفت: یک بازی بزرگ را پشت سر گذاشتیم، مقابل تیمی که دیروز هم گفتم که به زعم […]

سرمربی نساجی بعد از شکست پدیده مشهد: تیم کاملی نیستیم ولی بهترین تیم لیگ برتر را بردیم

سرمربی نساجی می‌گوید که بهترین و با کیفیت ترین تیم لیگ را شکست داده اند.

به گزارش مازنی خبر ، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پدیده شهر خودرو گفت: یک بازی بزرگ را پشت سر گذاشتیم، مقابل تیمی که دیروز هم گفتم که به زعم من بهترین فوتبال را در لیگ بازی می‌کند. آنها خیلی راحت همدیگر را در زمین استفاده می‌کردند. با این حال ما در طول هفته تمرینات خوبی داشتیم و عملکرد بچه‌ها را دیدید.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در ادامه گفت: در نیمه دوم توپ دست بازیکنان پدیده بود، اما ما موقعیتی به آنها ندادیم. این نشان می‌دهد که آینده در اختیار این تیم است و بچه‌های ما بسیار مخلص و نجیب هستند. من تیم و بازیکن زیاد داشته‌ام، اما به این بازیکنان علاقه شدیدی دارم. از هواداران‌مان هم تشکر می‌کنم که از ما حمایت کردند و این برد را تقدیم به آنها می‌کنم. داوری هم عملکرد خوبی داشت و مشکلی خاصی نبود.

وی در واکنش به این مسئله که به نظر می‌رسد مهاجمان تیمش در زدن ضربه آخر مشکل دارند، گفت:‌ قدر مسلم، ما یک تیم جامع‌الشرایط نیستیم. وقتی با این تیم کار می‌کنیم، باید اولویت را به چیزی بدهیم و در چیزی دیگر هم دست داشته باشیم. اولویت فعلی ما این است که حریف به صورت کامل در کنترل ما باشد. شما می‌دانید آن سه بازیکنی که در خط حمله بودند، در این کار انرژی زیادی گذاشتند. شاید برای زدن ضربه آخر انرژی زیادی بخواهند. این تاکتیک من است و شما باید این را قبول کنید و اجتناب ناپذیر است. به نظرم امروز دافه نزدیک ۱۲ کلیومتر دوید. مهدی نظری و سایر بازیکنان هم همین‌طور. آنها دوندگی بالایی در زمین داشتند.

جلالی در واکنش به این مسئله که آیا داوری مشکلی نداشت و اینکه شوتی که نظری زده بود و به دست مدافع پدیده برخورد کرد، خطای هند بوده است یا نه، گفت: من متوجه نشدم، اما داوری مشکل خاصی نداشت.