کد خبر: 9154تاریخ انتشار : ۱۷:۰۵:۱۷ - دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

سرنوشت وحشتناک دختر ۱۴ ساله در دخمه مردان پلید / پلیس زاهدان فاش کرد

مردان پلید که دختر ۱۴ ساله زاهدانی را در دخمه ای زندانی کرده بودند ردیابی شدند. جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از آزادی دختری۱۴ ساله از چنگال گروگان گیران و شناسایی ربایندگان توسط پلیس شهرستان زاهدان خبر داد. به گزارش مازنی خبر و به نقل از رکنا، سردار احمد طاهری اظهار کرد: در پی […]

سرنوشت وحشتناک دختر ۱۴ ساله در دخمه مردان پلید / پلیس زاهدان فاش کرد

مردان پلید که دختر ۱۴ ساله زاهدانی را در دخمه ای زندانی کرده بودند ردیابی شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از آزادی دختری۱۴ ساله از چنگال گروگان گیران و شناسایی ربایندگان توسط پلیس شهرستان زاهدان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از رکنا، سردار احمد طاهری اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۷ و ۴ دقیقه صبح بیستم فروردین ماه جاری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در خیابان شهید رجایی شهرستان زاهدان بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی به آدرس اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد چند نفر ناشناس با ۲ دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با مراجعه به منزل پدر فرد ربوده شده دختری ۱۴ ساله را از جلوی درب خانه اش ربوده و متواری شدند.

این مقام انتظامی گفت: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان اجرا و در ادامه تحقیقات مشخص شد گروگانگیری به دلیل اختلافات خانوادگی صورت گرفته است.

سردار طاهری بیان کرد: با اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس مشخص شد آدم ربایان این نوجوان را در یکی از روستاهای اطراف زاهدان نگهداری می‌کردند.

با توجه به اینکه آدم ربایان و مخفیگاهشان شناسایی شدند، عملیات پلیس برای رهایی ربوده شده و دستگیری آدم ربایان آغاز شد که این افراد با اطلاع از شناسایی شدنشان، عرصه را برخود تنگ دیده و با تحویل گروگان به ریش سفیدان و معتمدین ازمحل متواری شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: فرد ربوده شده صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت و باتوجه به سرنخ های به دست آمده دستگیری عاملان جرم در دستور کار پلیس قرار دارد.