کد خبر: 9171تاریخ انتشار : ۷:۵۷:۳۴ - چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

دستگیری ۱۱ سارق حرفه‌ای در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از اجرای طرح مقابله با سرقت و دستگیری ۱۱ نفر سارق حرفه‌ای با ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران انتظامی این فرماندهی با انجام […]

دستگیری ۱۱ سارق حرفه‌ای در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از اجرای طرح مقابله با سرقت و دستگیری ۱۱ نفر سارق حرفه‌ای با ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران انتظامی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری ۱۱ متهم به سرقت در عملیاتی ضربتی شدند گفت: این افراد در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

وی از دستگیری ۱۶ معتاد متجاهر و معرفی آنان به درمانگاه ماده ۱۶ و کمپ‌های ترک اعتیاد خبر داد و گفت:یکی از خرده فروشان مواد مخدر نیز دستگیر و مقدار ۳۲۰ گرم مواد مخدر در بسته‌های آماده فروش از وی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه با بیان این که، امنیت فرآیندی است که همه در تولید آن باید نقش آفرینی کنند از شهروندان خواست: هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.