کد خبر: 9176تاریخ انتشار : ۸:۰۰:۱۳ - چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

دستگیری عاملان آتش سوزی عمدی در شهرستان های آمل و گلوگاه

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری عاملان آتش سوزی های عمدی در شهرستان های آمل و گلوگاه خبر داد به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ”مسعود تقدیسی لاریجانی” در تشریح این خبر ، گفت: در پی آتشسوزی منزلی مسکونی در شهرستان گلوگاه، بلافاصله ماموران انتظامی آن شهرستان به محل حادثه اعزام شدند. […]

دستگیری عاملان آتش سوزی عمدی در شهرستان های آمل و گلوگاه

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری عاملان آتش سوزی های عمدی در شهرستان های آمل و گلوگاه خبر داد

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ”مسعود تقدیسی لاریجانی” در تشریح این خبر ، گفت: در پی آتشسوزی منزلی مسکونی در شهرستان گلوگاه، بلافاصله ماموران انتظامی آن شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: ماموران پس از برسی های همه جانبه پی به عمدی بودن این آتشسوزی برده و اقدامات اطلاعاتی را برای شناسایی و دستگیری عاملان آن آغاز کردند.

سرهنگ تقدیسی، خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی متهم که از متهمان سابقه دار این منطقه بوده شدند و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

تقدیسی از شناسایی یکی از عاملان آتشسوزی عمدی یک دستگاه خودروی وانت نیسان در شهرستان آمل نیز خبر داد و افزود: در این حادثه که در یکی از خیابان های آن شهرستان به وقوع پیوست، پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم شدند.

وی همچنین اظهار داشت: متهم که دچار جراحت سطحی شده بود در حین اقدامات درمانی توسط ماموران دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران در خاتمه ایجاد نظم و امنیت اجتماعی را مستلزم همکاری آحاد جامعه با نیروی انتظامی برشمرد و گفت:نیروی انتظامی در برابر مجرمان و مخلان نظم و امنیت اجتماعی از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهد کرد و امنیت و آرامش مردم همواره خط قرمز پلیس است .