کد خبر: 9215تاریخ انتشار : ۱۷:۴۵:۵۵ - پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران: تحول در بخش آموزش، جامعه را به سمت تحول رهنمون می کند

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : تحول در بخش آموزش، جامعه را به سمت تحول رهنمون می کند. به گزارش مازنی خبر ، سید عباس موسوی در مراسم روز استاد و اعزام کاروان حامل کمک های اهدایی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناطق سیل زده مازندران افزود: توجه به شادابی و نشاط در جامعه […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران: تحول در بخش آموزش، جامعه را به سمت تحول رهنمون می کند

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : تحول در بخش آموزش، جامعه را به سمت تحول رهنمون می کند.

به گزارش مازنی خبر ، سید عباس موسوی در مراسم روز استاد و اعزام کاروان حامل کمک های اهدایی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناطق سیل زده مازندران افزود: توجه به شادابی و نشاط در جامعه از موارد مهمی است که باید در دستور کار باشد و همکاران در این بخش فعال وارد شوند.

وی با اعلام اینکه با حرکت به سمت نشاط و شادابی در جامعه باید همدلی ها را گسترش دهیم، اظهار داشت: فاصله گرفتن از غم و ناراحتی و حرکت به سمت نشاط و همدلی نیاز جامعه برای توسعه است.

موسوی گفت: بهداشت و درمان در دل جامعه است و نوع نگاه افراد شاغل در این حوزه باید تزریق نشاط و سلامت به جامعه باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به حوزه آموزش و اثرگذاری ان در جامعه افزود: حوزه آموزش تعیین کننده است و اساتید باید نقدپذیر باشند.

موسوی با اعلام اینکه هرگاه آموزش کشوری به سمت تحول برود قطعا کل کشور متحول می شود؛ بیان داشت: کیفیت و تقویت بحث آکادمیک و آموزش دانشگاه ها بسیار مهم است و به همین دلیل توجه به شیوه های نوین آموزشی و توسعه رشته ها با قوت دنبال می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از پیگیری ایجاد دو دانشکده در مازندران خبر داد و یادآور شد: دانشکده فن آوری نوین و دانشکده مجازی دو دانشکده ای است که در حال پیگیری برای ان هستیم.

موسوی گفت: تلاش برای اجرای شیوه های نوین، توسعه دانشکده نسل سوم و چهارم و توسعه رشته ها از جمله موارد مهم برای توسعه بخشی در امور آموزشی است.

در پایان این مراسم، از برگزیدگان و اعضای هیات علمی برتر تجلیل شد.

 

ایلنا