کد خبر: 9269تاریخ انتشار : ۸:۴۹:۵۷ - یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

یک اتفاق ویژه در مازندران ؛ مدل خاص از پیگیری نماینده عالی دولت در استان

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: دیدار جامعه کارگری و بازنشستگان استان مازندران با استاندار به رسم هر ساله در هفته کارگر برگزار شد ولی دیدار امسال با سال های قبل تفاوت ویژه ای داشت. به گزارش مازنی خبر ، هر ساله در دیدار جامعه کارگری با استاندار ، نمایندگان انجمن های صنفی و تشکلات […]

یک اتفاق ویژه در مازندران ؛ مدل خاص از پیگیری نماینده عالی دولت در استان

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: دیدار جامعه کارگری و بازنشستگان استان مازندران با استاندار به رسم هر ساله در هفته کارگر برگزار شد ولی دیدار امسال با سال های قبل تفاوت ویژه ای داشت.

به گزارش مازنی خبر ، هر ساله در دیدار جامعه کارگری با استاندار ، نمایندگان انجمن های صنفی و تشکلات کارگری و بازنشستگی به بیان مشکلات خود می پردازند تا شاید در آینده‌ای نزدیک بعد از این دیدار با پیگیری های استاندار از مشکلات آنها کاسته شود. اما در دیدار امسال جامعه کارگری با استاندار مازندران ، نماینده عالی دولت در اقدامی ارزشمند مسئول پیگیری های ویژه استانداری را مامور کرد تا در همان جلسه خواسته های به حق جامعه کارگری را در قالب نامه های مختلف آماده و با امضا استاندار برای وزارتخانه های مرتبط ارسال شود که این کار خاص در پایان جلسه انجام شد.

این اقدام ارزشمند استاندار مازندران یادآور ضرب المثل معروف «کار امروز را به فردا مسپار» بود و اینکه در کمترین زمان ممکن مطالبات جامعه کارگری را می توان پیگیری نمود.

مدلی که حسین زادگان در پیگیری مطالبات مردم اجرا کرد در گذشته سابقه نداشته است و می تواند الگوئی برای تمام مدیران دستگاه های اجرائی باشد تا مطالبات و خواسته های مردمی در مسیر زمان کم رنگ نشود.