کد خبر: 9306تاریخ انتشار : ۲۰:۴۶:۴۰ - دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

تجلی سازندگی در بابلسر + فیلم و تصاویر

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی‌نژاد لیندی: با همت شهرداری بابلسر و در کمتر از صد روز ، ۵ پروژه در این شهر به بهره برداری رسید. به گزارش مازنی خبر ، پل چند منظوره شهید حبیب‌الله‌پور به طول ۹۳ و عرض ۵ متر با اعتبار ۳ میلیارد تومان ، زمین فوتبال با چمن طبیعی […]

تجلی سازندگی در بابلسر + فیلم و تصاویر

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی‌نژاد لیندی: با همت شهرداری بابلسر و در کمتر از صد روز ، ۵ پروژه در این شهر به بهره برداری رسید.

به گزارش مازنی خبر ، پل چند منظوره شهید حبیب‌الله‌پور به طول ۹۳ و عرض ۵ متر با اعتبار ۳ میلیارد تومان ، زمین فوتبال با چمن طبیعی در محله بی‌بی‌سر روضه با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان ، ساختمان شماره ۳ شهرداری بابلسر با اعتبار ۱ میلیارد تومان ، مرکز پایش تصویری در محله کاظم‌آباد (پشت ساختمان ‌جدید شهرداری) با اعتبار ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و چمن مصنوعی محله قائمیه با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان همزمان با روز شوراها با تلاش مهندس رضا رحیمی شهردار بابلسر و پرسنل شهرداری افتتاح شد.

در این مراسم دکتر حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، آیت الله سلیمانی نماینده سابق ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان ، حجت الاسلام والمسلمین قلی پور امام جمعه بابلسر ، نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس ، حسن زاده فرماندار بابلسر ، رحیمی شهردار بابلسر ، اعضای شورای اسلامی شهر ، خانواده شهیدان باغبانی و حبیب الله پور و جمعی از مسئولین و مردم شهر بابلسر حضور داشتند.

گفتنی است در حاشیه مراسم افتتاح این پروژه ها ، شهروندان بابلسری بارها از شهردار بابت آغاز نهضت سازندگی در شهرشان قدردانی کردند.