کد خبر: 9358تاریخ انتشار : ۹:۳۴:۳۷ - یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

با حضور معاون رئیس جمهوری و معاون عمرانی استاندار مازندران: دو مجموعه اقامتی و پذیرایی درنوشهر و چالوس افتتاح شد

مازنی خبر : با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور، هتل پرشیا در نوشهر و مجموعه پذیرایی پاراگون در چالوس به بهره برداری رسید. ‎ به گزارش مازنی خبر ، با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، معاون […]

با حضور معاون رئیس جمهوری و معاون عمرانی استاندار مازندران: دو مجموعه اقامتی و پذیرایی درنوشهر و چالوس افتتاح شد

مازنی خبر : با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور، هتل پرشیا در نوشهر و مجموعه پذیرایی پاراگون در چالوس به بهره برداری رسید. ‎

به گزارش مازنی خبر ، با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس و مسئولین استانی و شهرستانی هتل پرشیا در نوشهر و مجموعه پذیرایی پاراگون در چالوس به بهره برداری رسید.

هتل پرشیا نوشهر در زمینی به مساحت یک هزار و ۶۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۴ هزار متربع ساخته شده است.

این هتل دارای ۱۱۰ اتاق توسط بخش خصوصی ساخته شده و همزمان با بهره برداری از این واحد اقامتی و پذیرایی ۲۶ نفر مشغول به کار شدند.

همچنین مجموعه پذیرایی پاراگون چالوس هم در زمینی به مساحت یک هزار و ۶۰۰ مترمربع و با سرمایه گذاری ۷ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری در آئین بهره برداری از این طرح های گردشگری بر تامین زیرساخت های لازم گردشگری مازندران با توجه به حضور میلیونی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی تاکید کرد.

وی گفت: دولت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در زمینه گردشگری حمایت می کند و انتظار می رود مسئولان محلی و استانی برای جذب سرمایه گذاران بیشتر بخش خصوصی در این منطقه تلاش بیشتری داشته باشند.

http://ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage19596459n83302638-73007045.jpg