کد خبر: 9405تاریخ انتشار : 8:59:24 - دوشنبه 6 مه 2019

با گرفتن مسئولیت در وزارت ورزش؛ یک گزینه از عرصه انتخابات حوزه انتخابیه قائم شهر خارج شد

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی: هرچه به اسفند ۹۸ نزدیک می شویم ،  گمانه‌زنی‌های انتخاباتی برای مجلس دوره یازدهم شورای اسلامی بیشتر و بیشتر می شود. با تمام رقابت های پنهانی که آغاز شده است ، یکی از پر سر و صداترین حوزه های انتخابی مجلس شورای اسلامی در مازندران ، حوزه […]

با گرفتن مسئولیت در وزارت ورزش؛ یک گزینه از عرصه انتخابات حوزه انتخابیه قائم شهر خارج شد

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی: هرچه به اسفند ۹۸ نزدیک می شویم ،  گمانه‌زنی‌های انتخاباتی برای مجلس دوره یازدهم شورای اسلامی بیشتر و بیشتر می شود.

با تمام رقابت های پنهانی که آغاز شده است ، یکی از پر سر و صداترین حوزه های انتخابی مجلس شورای اسلامی در مازندران ، حوزه قائم شهر ، جویبار ، سوادکوه ، سیمرغ و سوادکوه شمالی است ؛ حوزه ای با ۵ شهرستان و در نهایت دو کرسی در ساختمان بهارستان تهران!

همین دو کرسی باعث شده است تا هر ۴ سال یک بار شاهد حضور چهره های متعددی در عرصه رقابت باشیم؛ افرادی که یا سابقه حضور در مجلس را داشته اند ، یا در رقابت های دوره های قبل رای اعتماد از مردم نگرفتند و یا برای اولین بار شانس خود را می آزمایند.

در این روزها نیز اسامی متعددی از سوی بعضی کانال های تلگرامی برای  حوزه قائم شهر ، جویبار ، سوادکوه ، سیمرغ و سوادکوه شمالی مطرح می شود که البته همه آنها در حد گمانه زنی است.

در کنار تمام اسامی مطرح شده ، به نظر می رسد نام یک گزینه را دیگر نباید برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ۹۸ مطرح کرد.

سید هادی حسینی نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی که شایعات زیادی در مورد حضور یا عدم حضورش در انتخابات آتی مجلس به گوش می رسید ، با حکم وزیر ورزش به عنوان معاون حقوقی و پارلمانی این وزارتخانه منصوب شد تا به احتمال بسیار زیاد برای انتخابات مجلس یازدهم ، وارد رقابت با دیگر کاندیداها نشود مگر آنکه بعد از مدت کوتاهی (چند هفته) از این مسئولیت استعفا دهد که بعید به نظر می رسد.

در حال حاضر در کنار عبدالله رضیان و سیدعلی ادیانی دو نماینده فعلی مردم این حوزه در مجلس ، نام افرادی چون کمال علیپور، کیوان مرادیان، رحمان چالاکی، عزت الله اکبری، جوادالله قدمی و محمدتقی حسین زاده بیش از دیگران برای حضور در عرصه انتخابات اسفند ۹۸ به گوش مردم ۵ شهرستان قائم شهر ، جویبار ، سوادکوه ، سیمرغ و سوادکوه شمالی می رسد؛ هر چند که گفته می شود تعداد فعالین به بیش از دو برابر انگشتان دو دست رسیده است.

در هر صورت ، باید منتظر ماند و دید که چه کسانی در نهایت از فیلتر شورای نگهبان عبور و نام آنها در لیست نهائی انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ۹۸ قرار خواهد گرفت.

در این مورد در آینده بیشتر خواهیم نوشت.