کد خبر: 9412تاریخ انتشار : ۱۸:۲۷:۰۷ - سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

بیانیه مالکان باشگاه نساجی مازندران؛ به‌دور از هر گونه حواشی و تعارفات با تیم سپیدرود به رقابت می‌پردازیم

در آستانه هفته بیست و نهم لیگ برتر رقابت بین تیم‌های نساجی مازندران و سپیدرود رشت، فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان، مالکان باشگاه نساجی مازندران، طی بیانیه‌ای به حفظ روحیات شرافتمندانه و جوانمردی تأکید کردند. به گزارش مازنی خبر ؛ متن این بیانیه به شرح زیر است: بسمه تعالی همواره آن چیزی که ورزش قهرمانی […]

بیانیه مالکان باشگاه نساجی مازندران؛ به‌دور از هر گونه حواشی و تعارفات با تیم سپیدرود به رقابت می‌پردازیم

در آستانه هفته بیست و نهم لیگ برتر رقابت بین تیم‌های نساجی مازندران و سپیدرود رشت، فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان، مالکان باشگاه نساجی مازندران، طی بیانیه‌ای به حفظ روحیات شرافتمندانه و جوانمردی تأکید کردند.

به گزارش مازنی خبر ؛ متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

همواره آن چیزی که ورزش قهرمانی را حیات و نشاط می‌بخشد، حفظ و مانایی روح پهلوانی است و فوتبال به‌عنوان پرطرفدارترین رشته ورزشی از این قاعده مستثنی نیست. گاهی برخی از اتفاقات اراده الهی‌ است که در سرنوشت یک ورزشکار یا یک تیم نوشته شده و خارج از دست‌ها و دخالت‌های انسانی به‌وقوع می‌پیوندد، به‌عنوان مثال صعود تاریخی تیم نساجی مازندران به لیگ برتر یکی از اتفاقاتی بود که با توجه و نگاه ویژه خدای رحمان رقم خورد، هرچند برای عده‌ای کج‌فهم قدرت لایزال الهی طبیعی نیست اما چیزی که ما به‌عنوان مالکان باشگاه نساجی چه در عرصه ورزش و چه در مقوله کاری بدان تأکید داریم، رعایت اصول و اخلاق انسانی است.

در واقع تنها چیزی که در کنار شیرینی و تلخی رویدادهای ورزشی ماندگار بوده، همان منش و کردار پهلوانانه است؛ با توجه به برخی شایعات به‌وجود آمده در آستانه دیدار تیم‌های ریشه‌دار نساجی مازندران و سپیدرود رشت، فرصت را مغتنم شمرده برای تنویر افکار عمومی به کادر فنی و بازیکنان‌مان اعلام می‌داریم، همچون همه بازی‌هایی که در ۲۸ هفته لیگ برتر به میدان آمده‌ایم، در این رقابت نیز شرافتمندانه و جوانمردانه به‌دور از هر گونه حواشی و تعارفات برای کسب ۳ امتیاز و ارتقای جایگاه نساجی مازندران در جدول رده‌بندی به رقابت خواهیم پرداخت و حرف و حدیث‌های رواج یافته در فضای مجازی در اراده ما خللی ایجاد نخواهد کرد.

نساجی مازندران در تمام این فصل و فصول گذشته و مقابل همه تیم‌ها با اراده پا به میدان گذاشته و دو بازی پیش‌رو نیز برای همه مالکان، مدیران، مربیان و بازیکنان تیم مانند سایر دیدارها تنها محلی است برای نشان دادن توانایی‌هایمان و اجازه نمی‌دهیم عده‌ای کج‌اندیش با افکار پلید خود فضای فوتبال را از طریق تیم ریشه‌دار و مردمی نساجی مازندران آشفته و آلوده کنند.

https://static3.borna.news/thumbnail/LtgR7Jv6MCM2/zKlnR2CgDMts54GkxMYEj8fvMMUiCETIT3Il7Z8QJ7YCZYBL8OGb1tkXRmfG0ZrOzG4dCpLzLSmmrKvCe4wUTqzg6s9vjR0P/photo_2019-05-02_11-14-07.jpg