کد خبر: 9413تاریخ انتشار : ۱۸:۲۶:۱۱ - سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران تاکید کرد: ضرورت ایجاد شرایط مطلوب و ارایه خدمات کیفی در طرح های دریای استان

جانشین رئیس ستاد ساماندهی طرح های دریای استان مازندران گفت: در آستانه ورود به تعطیلات فصل تابستان این بازدیدها برای ارتقاء و کیفی سازی خدمات در طرح های دریا در سواحل مازندران به گردشگران صورت می گیرد. ‎ به گزارش مازنی خبر ، حسین حسن نژاد درحاشیه این بازدیدها بر ضرورت ارتقاء طرح های دریا […]

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران تاکید کرد: ضرورت ایجاد شرایط مطلوب و ارایه خدمات کیفی در طرح های دریای استان

جانشین رئیس ستاد ساماندهی طرح های دریای استان مازندران گفت: در آستانه ورود به تعطیلات فصل تابستان این بازدیدها برای ارتقاء و کیفی سازی خدمات در طرح های دریا در سواحل مازندران به گردشگران صورت می گیرد. ‎

به گزارش مازنی خبر ، حسین حسن نژاد درحاشیه این بازدیدها بر ضرورت ارتقاء طرح های دریا و ارایه خدمات مطلوب در این طرح ها به مسافران تاکید کرد و گفت: عمده مسافران و گردشگران در فصل تابستان و گرما برای بهره مندی از طبیعت و دریا به مازندران سفر می نمایند لذا کیفی سازی خدمت رسانی در طرح های دریا توسط فرمانداران و شهرداران یک ضرورت است.

حسن نژاد با اشاره به این که تلاش داریم طی طرحی استفاده از سواحل را در طول سال ممکن کنیم، افزود: برآنیم با کمک سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با شهرداری ها و بهره مندی از توانمندی بخش خصوصی؛ مدل جدیدی برای طرح های دریا تعریف کنیم تا در ۱۲ ماه سال قابل استفاده باشد.

وی گفت: در آستانه ورود به تعطیلات فصل تابستان این بازدیدهای میدانی صورت می گیرد تا شرایط و امکانات مطلوب تری فراهم آید و تصمیم گیری های شایسته تر صورت گیرد و با افزایش امکانات و کیفی سازی خدمات رضایتمندی مسافران، گردشگران و هم استانی های عزیز موجب گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران اظهار داشت: باید با بهره گیری از تجارب سال گذشته و تمهید شرایط مطلوب براساس برنامه زمان بندی شروع طرح در خردادماه این تعامل و هم افزایی بین دستگاههای ذیربط و فرمانداران و شهرداران فراهم آید.

وی افزود: باید شرایط و زمینه های مطلوب فراهم آید تا نسبت به سال گذشته کاهش جدی درآمار غریق داشته باشیم.

حسن نژاد تاکید نمود که با استفاده از تمام ظرفیت ها، خدمت رسانی به مردم و گردشگران بنحو شایسته در سواحل صورت گیرد.

http://www.ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage691035286.jpg